Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit szóltok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szóltok hozzá, ha a kiszemelt Nő közli veletek, hogy még sosem volt férfival? Hogyan reagálnátok? Izgatna, hogy esetleg Ti lehetnétek Neki az első?

Figyelt kérdés
És mondjuk a kiszemelt Nő 23 éves, és nem azért nem volt még senkivel, mert ronda, hanem mert nem egy éjszakásban akarja odaadni magát...

2017. nov. 20. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nyitott, nem kell azokat a köröket eljátszani vele mint egy tinivel, akkor részemről ez egy plusz pont :)
2017. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Az előttem szólóhoz csatlakozom.

Értékes nőnél értéknövelő dolog.

2017. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne hátrány. 🙂 29F
2017. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is szerettem volna első lenni a barátnőimnek. De sajnos soha egy baratnőmnek sem én voltam az első :-(
2017. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Aki azt mondja neked, hogy hátrány, attól meneküljél.

Az egyéjszakás, ahol előny, ha nyitott, tapasztalt, lepedő akrobata.

2017. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék nagyon.
2017. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Egyetlen gond, hogy valszeg (az első randitól számítva) nem néhány hét lenne maximum, mire oda jutnánk hogy lefekszünk egymással. Magyarul rohadt sokat kellene várni az első szexig.


Még 16-18 évesen amikor nekem is első volt (vagy csajoknak csak én), jó volt eljátszani hogy pár hónapig járunk, randizgatunk és közben nincs szex, de felnőtt emberként nem ehhez vagyok szokva. Maximum másfél hónapot várnék az első randitól számítva a szexig és lehetőleg azt is úgy, hogy előtte már legyen petting, vagy hasonlók.


26/F

2017. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, de nekem tetszene nagyon, ha enyém lenne a megtiszteltetés, hogy nekem adja oda először magát :)
2017. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki belül de lehet, hogy nem látszana rajtam .

Az őszinteségnek is örülnékbizonyos kor felett nem könnyű erről beszélni és ha már elmondja nekem az jó jel.


És persze próbálnék jó, figyelmes, pasija lenni.

2017. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!