Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor szoktatok gratulálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor szoktatok gratulálni valakinek a barátnőjéhez/barátjához?

Figyelt kérdés

Lassan féléve vagyok a barátnőmmel együtt, hát a magyar átlagot nézve ő átlag feletti. Nagyon szép lány, büszke is vagyok rá. Van közös képünk facebookon és messengeren szoktam beszélgetni ismerősökkel, van akikkel évek óta alig beszéltem és mostanság felkerestem őket. Többen gratuláltak a barátnőmhöz, volt aki külön ki is emelte, hogy a magyar viszonylathoz képest nagyon is szép a barátnőm.


Az exem átlagos volt, na ahhoz senki nem gratulált :D


Szóval, ha az embernek nagyon szép barátnője van, akkor gratulálni kell hozzá? Nekem kicsit fura a helyzet, hogy nem is esik szó róla és csak úgy gratulálnak hozzá.


Ismerek olyat akinek szintén nagyon szép barátnője van mégsem éreztem azt, hogy gratulálnom kellene.


Ti kinek szoktatok gratulálni? Csak nekem fura ez a dolog?



2018. jún. 22. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálni örömteli eseményekkor és elért sikerekért szokás. Ők valamilyen formában szóvá akarták tenni,hogy meglepődtek a barátnőd kinézetén. Vagy mert tényleg szép, vagy mert nagy a kontraszt köztetek.
2018. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Max. az eskuvon a friss felesegnek es ferjnek.
2018. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát én is max esküvőn gratulálnék a párnak vagy ha összehoztak egy gyereket, amúgy furának tartom.
2018. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én kb tök átlagos vagyok, nézhetnék ki sokkal jobban is, de nekem jó ez így


de akkor is fura volt, főleg, hogy majdnem mindenki gratulált :D

2018. jún. 22. 08:39
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Én senkinek nem szoktam GRATULÁLNI a párjához. Max. annyi, hogyha vki nagyon sok éves szingliség után összeszed vkit, annak megmondom, hogy örülök, hogy végre talált vki jót. De hogy gratuláljak hozzá...

Azok szoktak, akiknek tényleg az számít a legfőbb értéknek, hogy ki mennyire jól néz ki. Merő szánalom.

2018. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk is gratuláltak. :) Pontosabban a párom haverjai hozzám. Nem tudom, milyenek voltak az exek, nem láttam őket, de szerintem totál hasonló kalibverűek vagyunk a barátommal, szóval kétlem, hogy az ilyen "túl jó nő a csajom" hatás miatt.


Viszont azt tudom, hogy nagyon sokat szívott már hűtlen nőkkel meg egyoldalú kapcsolatokkal, én meg eléggé az vagyok, aki kíváncsi mindenre, ami a szerelmével kapcsolatos, benne van mindenben, meg mikor átmentem, vittem nekik sütit, segítettem rendet tenni... Akkor mondta neki a lakótársa, hogy gratulál hozzám, meg hasonlót eljátszottak házibuliban is, pedig ott nem csináltam semmit. :D


Amúgy nem szoktam gratulálni senkinek, csak ha már eljegyezték egymást, szóval megértem, hogy fura. De nálunk ez a "sok szívás/egyedüllét után végre valaki" dolog miatt volt.

2018. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem rosszból, de az egyik haverommal akkor cisnáltuk ezt, amikor egy világi rib anccal jött össze.
2018. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Hozzám is gratuláltak a barátom haverjai, szerintem azért, mert előtte nem volt olyan kapcsolata, amit mindketten komolyan gondoltak, tényleg szerették egymást.
2018. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én inkább irónikusan szoktam csak használni pl az egyik haver barátnője jelenetett rendezett akkor poénból mindtam neki hogy gratulálok a csajodhoz. Ha sikerül jó nőt kifogniuk szoktam mondani, hogy szép a csajuk de nem hogy gratulálok a barátnődhöz.
2018. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Az átlagfelettizés, meg a folyamatos külső ajnározása miatt gondolom, hogy hozzád hasonlóan felszínesek ezek az ismerőseid és ehhez jön, hogy valamennyire el is üthettek egymástól a barátnőddel. Kb.ezért.

Én senkinek sem gratulálok egy baráthoz/barátnőhöz.

2018. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!