Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket ez mennyire zavarna, vagy örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Egy kötöttségek nélküli kapcsolatban ha a lány még szűz viszont a férfi már tapasztalt. Ő is tudja hogy az vagyok, és nem mondta hogy zavarná. Csak félek, hogy elrontok valamit és többet nem szeretne velem együtt lenni.

2018. jún. 22. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Tudja, hogy szűz vagy, így nincs tapasztalatod, ne is várd magadtól, hogy úgy szeretkezel mint aki már 5 éve napi szinten csinálja.

Sok férfinek amúgy is tetszenek a tapasztalatlan lányok, szeretik őket beavatni, megtanítani.

Meg kell az összeszokás is. Két tapasztalt embernek is idő kell, mire kiderítik, ki hogyan szereti, mert ugye nem vagyunk egyformák.

Szóval ne félj a hibáktól, mert ez vele jár és nem fog elrontani semmit sem. 28/f

2018. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
90%

"Egy kötöttségek nélküli kapcsolatban ha a lány még szűz viszont a férfi már tapasztalt."

Ez azt jelenti, hogy a csóka szexelhet más nőkkel, nem fogja a szűz lányt zavarni?

2018. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy a szüzességedet alkalmi kapcsolatban akarod elveszteni?


Nekem volt már szűz barátnőm, kétszer is, és ha megint az lenne, akkor se lennék mérges rá, vagy ilyesmi, akkor se, ha nehezen menne. Nem örülnék neki, de nem is zavarna, figyelnék rá, hogy élvezze (mondjuk ez akkor is így lenne, ha nem lenne szűz).


27 f

2018. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Hány évesek vagytok?

Esélyes, hogy nem azért nem lesz folytatás, mert elrontasz valamit. De gondolom, ez eszedbe sem jutott, ugye?

2018. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen biztos vagyok benne hogy alkalmi kapcsolatban szeretném. Tudom hogy nem szokványos dolog, de most nem hagyom ki ezt az alkalmat és élek a lehetőséggel. És még bízok ebben a személyben nem csak úgy egy ismeretlenrol van szó.
2018. jún. 22. 12:52
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor mi másért nem lenne folytatás? nem olyan ő aki csak ki használ és utánna ott hagy, hanem megbeszéltük hogy egy barátsag extrákkal kapcsolat lenne.
2018. jún. 22. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, hagyjuk már ezt a barátság extrákkalt. Egy igazi barát nem fog megdugni és pont.

Ez a "barátság" is addig fog tartani, amíg neki lesz kedve hozzá, te meg már most ettől fosol, hogy nem fog sokáig dugni. Lényegtelen, hogy mi mit írunk, kár volt a kérdés is, menj a fejed után, aztán jó sírást!

2018. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szűzként egyből szexkapcsolattal indítani? Megérett a világ a pusztulásra... :( De gondolom az első komoly kapcsolatodnál erről majd mélyen hallgatsz.
2018. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok mélyen hallgatni erről ugyanis ha szégyelném akkor eleve bele sem mennék. Szóval az rendben van ha szexkapcsolat de úgy már nem ha az első alkalommal? Én úgy vagyok vele ha teljes mértékben megbízok benne akkor rendben van, azért úgy én sem engedném ha nem is ismerném.
2018. jún. 22. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még abban a naív szentimentális korban voltam fiatal, amikor még az első nagy szerelmemmel akartam elveszíteni a szüzességem (meg a legtöbb ember is). De ez már egy ri.banc-világ, elfogadom.
2018. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!