Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 éves lányok! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok! Miért van az, hogy sokan közületek NEM TUDNAK szenvedélyesen, érzéssel, jól csókolni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, lassan 1 éve egyedülálló, azóta volt elég sok kalandom, és azt vettem észre, hogy meglepően sok lánynak nincs "érzéke" a csókolózáshoz. És aki nem csókol jól, attól mit várjon az ember az ágyban?!
2010. jún. 17. 02:33
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ahhoz belső késztetés is kell, nemcsak akarat. Az meg nem csak tőlünk függ. Ne bennünk keresd a hibát!


17/l

2010. jún. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A csókot is mindenki máshogy szereti, pont mint a szexet. Sokféleképp lehet csinálni, de ha nincs benne szenvedély, akkor fene megette. Sok fiú ismerősömtől hallottam hogy XY nem tud csókolózni. Azonban nem hiszem hogy csak a lányokra vonatkozna... Sok pasival csókolóztam "kiélem magam" korszakom alatt és hát elég gyatra az eredmény. Talán minden ötödikre lehet azt mondani hogy oké. De ez az én véleményem...

20L

2010. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatnak mindent. Sokan szopni se tudnak, pedig azt hiszik magukról, hogy iszonyat jól csinálják. Némelyik meg dugni nem, hát ilyen ez.
2010. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan partim, amit bánok már nagyon, de részeg voltam és elég sok emberrel csókolóztam. Mindegyik azt mondta, hogy baromi jól tudok csókolózni. És az összes eddigi barátom is így volt vele.

Mellesleg ha a csajjal csak egyszer csókolózol, abból még nem lehet következtetést levonni, lehet, hogy csak tapasztalatlan.

Jól csókolni is meg lehet tanulni, csak jó "tanár" kell hozzá. A jelenlegi párom velem csókolózott először, és akkor még nagyon nem ment jól neki. Viszont nagyon hamar beletanult :)

17L

2010. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te mekkora gáz ribi vagy, kedves előttem szóló :)
2010. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat latod nekem is ugyanez a problemam, nem sok pasit talaltam eddig akivel, jol lehetet csokolozni, pedig az nagyon fontos, legalabbis nalam, mert nagyon jo erzesek kavarognak olyankor benem. Olyan is volt, hogy szerelmes voltam egy pasiba, jartunk is de valahogy a csokolozasnal nem paszoltunk es persze, hogy nehezen jott magatol minden.

Azt mondom, hogy nem feltetlenul kell szeress valakit ahoz,hogy szenvedelyesen tudj csokolozni.

A mostani parom sem tud olyan jol csokolozni, a rohely, hogy egyszer azt mondja nagyon szeret csokolozni maskor meg azt, hogy nem is szereti... nem ertem, hogy akkor mi is van...

20 L

2010. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hahá, leírta hogy bánja nyomorult lány. Visszavonni már nem lehet a dolgokat, max tanulni belőle. Meg amúgy is, KÖZÖD hozzá?! Na mindegy...

Én szenvedélyes embernek tartom magam. Az első csókom hirtelen jött (17 éves múltam) soha egy árva tapasztalatom nem volt, és mégis isteni érzés volt, utána napokig áradozott a srác.:D Még senki sem panaszkodott...akinek nincs érzéke hozzá elsőre, az gyakorlással belejöhet, akinek van, annak úgyis menni fog, neked kérdező pedig azt mondom hogy ne feltétlenül ítélj elsőre. :)

2011. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!