Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mennek bele a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NDSM kérdése:

Miért mennek bele a nők egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Sok esetben pedig tudják, hogy a férfinak még rajtuk kívül is van más.
2018. jún. 24. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeztem a szexkapcsolatot, nőként, mert többre nem kellett az adott férfi.
2018. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Erre csak a nők egy része képes. Vannak, akiknek, csak akkor jó a szex, ha érzés van mögötte, na ők akik feleségnek jók.

Ők azok, akik nem igazán fognak félrelépni.

2018. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tévedésen vagy. Negyven már elmúltam, sosem léptem félre, pedig a házasságomnak úgy lett vége, hogy az utolsó pár évben alig volt már szex. De akkor sem léptem félre, hanem javítani akartam benne, reménykedtem, aztán....elváltam. Utána viszont csak két szex kapcsolatom volt. Az első másfél évig tartott, nagyon vad volt és csak a szexről szólt. 37 éves voltam akkor. A második negyven évesen, egy pár hónapos barátság extrákkal. Többre vágytunk volna mindketten, de nem egymással. Ezért hamar vége is lett. A két kapcsolat között kb másfél év telt el szex nélkül. Továbbra sem csalnék meg senkit és nem vagyok kapcsolatfüggő, szívesebben vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Szerintem a szex kapcsolat még mindig tisztességesebb megoldás, mint hitegetni valakit és "rendes" kapcsolatban lenni szerelem nélkül. Én így látom. És nagyon is feleségnek való voltam, a férjem volt az első az életemben és vele tereztem örökre...van amikor nem jön ez össze. De felháborítónak tartom, amikor egy nőt lenéznek azért mert volt szex kapcsolata, bezzeg a férfiaknál ez normális...kettős mérce.
2018. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azert mert ahoz van epp kedvem...

N26

2018. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

Édesistenem, a #9-es válaszom melyik részét pontozta le valaki? :'D

Van értelme a trollkodáson kívül bármi normálisat írni ezen az oldalon?

2018. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szexet akar. Nem kell túlgondolni.
2018. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%

3 verzió van:

1) neki is csak a kielégülés kell

2) azt hiszi, majd a személyiségével pluszban leveszi a pasit a lábáról, és majd ő lesz az EGY, akitől nemcsak a pui kell majd a pasasnak

3) olyan hótt debil, hogy azt hiszi, MÁR romantikus kapcsolat vannak csak azért, mert néha megtömik

2018. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!