Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem ment bele csak szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy nagyon bejött a másik? (jó test, szép arc) Ha volt már ilyen mi volt az oka?
2018. jún. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem vágyok egyéjszakásra. Nem tudnám bevállalni, mert érzelmileg sérülnék. A szexhez nekem nem elég némi vonzalom és szimpátia.
2018. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszett egy férfi, én is neki, de ő nem akart komolyan ismerkedni. Én teljes emberre vágyom, mivel én is az vagyok, és nem tudom a szexualitás részemet elkülönítve kezelni, ahhoz túl magasak a lelki igenyeim. Azzal szexelek, akit szeretek, és azt szeretem, akivel szexelek. (N)
2018. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelen.


Egyszerűen nekem nem megy az, hogy valakivel rendszeresen kell tartanom a fizikai kontaktust, de érzelmileg semmi sem történhet és nem kötődhetek hozzá, nem számíthatok rá és mégis úgy ölelkezünk, csókolózunk meg szexelünk, mint egy pár. Nehéz ehhez hogy viszonyulnom.


Előre szoktam tisztázni mindenkinél, hogy nálam vagy párkapcsolat lesz, ahol adok és kapok és van minden a szex mellé, élen a hűséggel, vagy barátok leszünk, ahol sem csókról, sem szexről szó sem lehet és nem keverjük a dolgokat ilyen intim meg félreérthető gesztusokkal, vagy pedig szexelünk egyet, majd utána vagy másnap reggel köszipuszi, megyek haza zuhanyozni és élni az életemet tovább nélküle.


Aki szexkapcsolatot akar, az nem csak szexet akar. Abban mindig lesz egy kicsit több, mint a tiszta szex. Az a kicsit több (nem a szerelemre gondolok, hanem arra, hogy rendszeresen találkozunk és az életem része lesz minimális szinten) pedig engem megvisel. Meg általában az ilyen szexkapcsolatokban a többség akaratlanul is elkezd lelkizni meg beszélni a szaros életéről szex után (mint ahogy a magánórákon és a sarki közértben is előbb-utóbb elkezdtek eltéri a tárgytól, mikortól rendszeresen találkoztok), engem meg hol érdekel egy olyannak az élete, aki csak dugni akar velem és aki a szememben egy biopénisz... Szóval nem, kösz, szarok azokra, akik szexet és terapeutát keresnek egy személyben, nekem erre nincs kapacitásom meg energiám. Vagy szeressen és ragaszkodjon hozzám, vagy szexeljünk de az csak legyen szex, vagy takarodjon a búsba egy érintés nélkül.

2018. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó jól megmondtad.Én próbálkoztam ilyen kapcsolattal.Most is volt(van?).De ez nem ok igy.Próbálok normális kapcsolatot keresni.Persze hiányzik hiszen jó vele.
2018. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másfél évig folytattam így viszonyt.

Lehetett volna több is, nem zárkóztunk volna el előle, hogy normális párkapcsolat legyen, de túl nagy volt a szakadék köztünk. Értem ez alatt a családjaink közti elmérgesedett hozzáállást, és nem voltunk egy anyagi szinten. Nem akartuk tönkretenni egymást a viszály tovább szításával, meg a rossz megjegyzésekkel, amit kaptunk volna állandóan. Ahhoz viszont túlságosan kívántuk egymást, hogy csak úgy elköszönjünk, ezért ha úgy jöttek a lehetőségek heti több alkalommal is megéltük a vágyainkat. Szexualitás terén életem legjobb időszaka volt eddig. Azóta külön váltak útjaink, neki párja van, én lassan férjhez megyek.

2018. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!