Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi volt a legnagyobb kamu szöveg, amivel egy kiszemelt csajra ráírtatok?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok mellé, hogy bevált-e, vagy sem.

2018. jún. 25. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtam , hogy én vagyok Batman!

Ő meg azt mondta amin csodálkoztam, hogy ő meg a Macskanő...


De sajnos azt mondta szépen szólván...hogy 2 szuperhős nem lehet együtt.

De legalább volt a csajnak humora :)

2018. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kamuszöveggel írni senkire.
2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetoválóművészek előnyben.
2018. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Hogy szimpla ember vagyok, átlag élettel, problémákkal, stb.

Nekem mindig minden beválik, ha pszichológiáról van szó.

2018. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én általában komoly kapcsolatot keresek, azt meg nem éri meg hazugsággal indítani 😃
2018. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor divatba jött a net, puszta brahiból ott is kipróbáltam a csajozást. Rendszerint valami meghökkentő szöveggel indítottam. Az egyik, ami mindig bejött, az volt, hogy megkérdeztem a csajt, lehet-e a környékükön tyúkot lopni? Először természetesen egy suttyó parasztnak gondoltak, de mindig fúrta az oldalukat a kíváncsiság, és néhány nap múlva rám írtak.
2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!