Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szoros ( tehát teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szoros ( tehát teljesen magához szorító) és nagyon hosszú ölelés az nálatok baráti ölelés vagy már több? (Nyilván férfi-nő között)

Figyelt kérdés
Ha egy fiú (nem búcsúzás, nem vigasztalás, konkrét ok maximum az, hogy aranyosnak tartja) a jókedv hevében nagyon szorosan magához ölel egy lányt, és csak szorítja magához hosszan, úgy 10-20 másodpercig nem engedi el, ez amolyan "jajjdecukivagy" baráti gesztus?

#férfi #nő #ölelés #baráti ölelés
2018. jún. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt azt jelenti, hogy többet akar tőled. Ilyen egyszerű.
2018. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha feláll közben a farkam az lehet baráti ölelés?
2018. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csaj csinálta ezt. Szerintem ez már több volt tőle. Esetleg lehet van olyan, aki annyira szeretetéhes/hiányos, hogy ez természetes nála. De szerintem elég nagy szimpátia így is kell ehhez, ami ellenkező neműeknél feltehetőleg lesz inkább vonzalom.
2018. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom általában több, de nem minden esetben. Nálam ez csak azt jelenti, hogy az illető hihetetlenül fontos nekem. Meg az alkalom is különleges, mondjuk nagyon magam alatt voltam, vagy csak nagyon rég láttam, ilyesmi.
2018. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam az ellenkezőnemű barátaimat csak úgy ölelgetni, meg ők se engem és főleg ezért, nehogy félreértés legyen belőle. Szóval nálam ez már annál több lenne.
2018. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez azért emberfüggő is. Számomra többet jelent, csak azt ölelgetem akitől akarok valamit.

De vannak olyan emberek akik nem őrzik ennyire a személyes terük. Volt olyan ismerősöm aki a megismerkedésünkkor körbepuszilt és megölelgetett mert ő így szokta mindenkivel.

Meleg barátom is gyakran megölelgeti a lányokat, na ő aztán tényleg nem akar semmit.

2018. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!