Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudatosan szingli férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatosan szingli férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Mi a jó abban, hogy szinglik vagytok?


Miért nem akartok párt?


Pár mondatban/szóban összefoglalnátok, hogy mi az ami nem kell nektek a nőkből?


2018. jún. 25. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem arról van szó hogy nem akarok párt hanem arról hogy ahány lánnyal eddig találkoztam, egyik sem mutatott érdeklődést irántam. Én meg nem fogok kapálózni meg bevállalni olyat amiben nem vagyok biztos, nincs kedvem orra esni
2018. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1.: tehát akkor nem szandékosan vagy szingli
2018. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék, szemezgess, van ott elég érv.

2018. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát kitudja, manapság szándékosan szinglinek állitanak be mert nem teperek minden nő után
2018. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

A pszichiáterem(pszichiátriai eset vagyok) szerint az ember társas lény. Én ezt úgy egészíteném ki, hogy genetikailag biztosan így van, de kinevelhető belőle. És belőlem bizony nagyrészt kinevelték. Én nem szeretek emberek társaságában lenni, kényelmetlenül érzem magam ha valaki a közelemben van, azt várom mikor lép le vagy mikor léphetek le. Csak akkor szólalok meg ha elkerülhetetlen, mert például kérdeznek. Főleg idegenekkel van így.


Egy kicsi igény maradt ugyan társra, néha eszembe jut milyen jó lenne valakit átölelni. Vagy látok az utcán egy nevetgélő gyereket, akkor bánom, hogy nekem nincs családom és nevetgélő gyerekem.


A szexuális vágy sokkal mélyebben és erőteljesebben kódolt a társas viselkedésnél, azt nem lehet kinevelni. Bennem is van, de már halványabb mint 20 évvel ezelőtt.


Összességében a szingliség nem jó hanem a kisebbik rossz.


A nőből pont az nem kellene(annyi) amit ő szeretne adni, az emberi lényét, a társaságát. Nekem elég lenne heti 3-4 óra a társaságából(nem csak a szex), de biztosan nincs olyan nő aki ennyivel beérné.


Hogy nem akarok párt azt nem mondanám, de kb esélytelen olyat találni aki kedves, értelmes és nem igényli 24/7 a társaságom. Főleg ha nem is keresek, néha kezdeményeznek ugyan, mert külsőleg bejövök nekik, de én képtelen vagyok reagálni a pozitív jelzésekre és viszont kezdeményezni. Így most 40 évesen nincs senkim, nem is volt soha, még csak nem is csókolóztam. Úgy néz ki összejön az 50 is.

2018. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt teszek, amit szeretnék és nem kell máshoz alkalmazkodnom sem.


Többrétű a miértje. Introvertáltként nehezen ismerkedem új emberekkel. Időbe telik mire megnyílok valakinek, ehhez pedig nem sokaknak lenne türelme. A szüleim válása is eléggé betett nekem anno, ami miatt bizalmatlan lettem ilyen téren és nem látom értelmét a párkapcsolatoknak. Ebből kifolyólag sosem érdekelt igazán a párkeresés. Szóval egyátalán nincs és nem is volt közöm nőkhöz, így pedig alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra.

2018. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb az életem nők nélkül.


Néha egy-egy egyéjszakás, ami kielégít és kész.

2018. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

1. ok: (forrás: az előbbi kérdésed)

nem látok a való életben ilyen felfogású nőt:


"Nem találkozik a kereslet és a kínálat.


A legtöbb férfi először csak szexre megy, aztán vagy lesz kapcsolat, vagy nem. Meg se értik, hogy nekem érzelmek nélkül már a csók is csak nyálcsere.


Náluk a komoly kapcsolat azt jelenti, hogy 1-2 évig lehetek a fix barátnője, amíg meg nem un. Nálam azt, hogy egy-két év után összeköltözünk, rá egy-két évre eljegyzés, esküvő, és gyerekek. Nem, nem a fehér a ruha az álmom, hanem 2-3 kisgyerek, akik családban nőnek fel.


A hűség nekik sokszor mást jelent: egy kis flört, chatszex, lanybaráttal orál, tapizni a kolléganőt, vagy hasonlók még beleférnek, és hisztizek, ha nekem nem.


A jó szexről is mást gondolunk. Nekik ez a szex durván, kitekert pózokban, mindenhol, minden lyukba, mindig másképp, esetleg másokkal. Nekem az odafigyelés, egymásra hangolódás, a másik testének megismerése, és annyi előjáték, hogy orgazmusom is légyen. Eleinte még csak-csak, de idővel kétszer megmarkolja a mellem, ledugja a nyelvét a torkomon, és valahová egyből igyekszik bedugni a farkát. És ha erre nem izgulok fel, akkor a hiba velem van. Ja, és ez az a férfi, aki szeret. Milyen lehet, akinek csak szexre kellek?



Nem akarok 100-200 férfi szexbabája lenni, mire találkozok egy normálissal. Lassan ott tartok, hogy undorodok az egész szextől, randizástól, meg kapcsolatosditól. Családot szeretnék, de nincs kivel. Vagy mert nem alkalmas, vagy mert nem is akar.


Szex nélkül már egész jól elvagyok, egy ideje nem is hiányzik. Így végképp nincs meg a motivációm, hogy bájologjak valakivel egy randin, aki meg akar dugni, de nem érek neki annyit, hogy a kávém kifizesse."


" Rettentő kevés a megbízható férfi. Mikor megyek a buszon és ölelgeti a barátnője, ahogy kapaszkodik, közben meg végig engem néz és stíröl... Meg mikor a nős szomszédunk hozza fel a szutyok nőjét, amint az asszony elment ügyeletezni? Nemár... Meg mikor valaki a barátnője mellett megcsókol, mert részeg és "nem bírt ellenállni?"? Nem kérek abból, hogy valaki ennyire megbízhatatlan legyen és ilyen megalázásnak tegyen ki. Ha van egy párom, akkor nem teszem ki ilyen megalázásnak és nem árulom el ilyennel őt. Kap egy jóeszű, jóseggű, laza, hűséges csajt, akit ő választott, becsülje már meg, nem vagyok én olyan szar, hogy kelljen mellettem más is neki és ezt művelje mellettem. Mindent meg lehet velem is beszélni, csak gerinc kell hozzá.


-Undorítónak tartom, hogy egyes emberek a saját élvezetük miatt tönkre akarják tenni a párjuk szervezetét. Nekem a gumi tökéletes és nem kérek drámát amiatt, hogy szexeljünk megszakítással meg engedjem análba meg szedjek fogamzásgátlót. Baj van a májammal, a hormonkészítmények kizárva. A végbelem meg input és az is marad. Sok dologban benne vagyok szex terén, de a védekezés módját hadd határozzam már meg én is és hadd szexeljek úgy, hogy nekem is kellemes vagy legalábbis nem kifejezetten fájdalmas. Aki ennyire nem tisztel (márpedig alig van ilyen), az tőlem ne akarjon semmit. Nem vagyok arra kíváncsi, hogy valaki azzal stresszeljen, hogy nem vagyok elég jó az ágyban. Mert abból is félrelépés lesz úgy, annak meg semmi értelme. És akkor az olyan aberrált elvárásokról még szó sem esett, hogy csináljuk 3-an, meg kapjam be addig, amíg nem fuldoklok meg mknden. Olyan aberrált pár férfi szexualitása, hogy a normál szexre kb nem is gerjed. És undorító, mikre nem képesek az embert erőltetni meg kisírni dolgokat. Ez nekem nem hiányzik."


2.ok: millió a dolgom (ez csak kifogás)

... mindennek szeretek időt adni, irritálnak a félkészen kisürgetett dolgok

... nem akarom elhibázni az első kapcsolatomat anyagi vagy időhiány miatt


3.ok: nem láttam még nőt akinek tényleg rám van szüksége..nem akarom előadni a mindenben jót, hiszen úgysem tartható egy életen át a kamu


4.ok: nem ismerkedem


mi a jó ebben: hát szinte minden..bármire ráérek, bárhova elmehetek, bármekkorát kockáztathatok


mi nem kell a nőkből:


leginkább az értelmetlenül sok beszéd és az nem hiányzik, hogy mindenből gondot csináljon..pörgős és alapos az életvitelem ezért felesleges dolgokra nem tudok figyelni


nyilván képzeletben megvan mit keresek de nem kell hinni hogy irreális, inkább ritka


nem óhajtom lejjebb adni az igényeket ugyanis tök jól megvagyok

2018. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hát le a kalappal az előttem hozzászolóhoz teljesen egyet tudok érteni😏😊
2018. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem kell cirkuszolni a másikkal semmivel sem;

2, Pillanat: szeretnék, de nemjövök be senkinek sem /kényszerszingliség/.

3, A hárpiaság, a taktikázás.

2018. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!