Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb férfitársaim! Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfitársaim! Nők nélkül lehet boldogan élni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Ez sokáig zavart, de mostanában azon gondolkodtam, hogy ha úgy rendezném be az életemet, hogy teljesen elkerülöm a nőket és nem is próbálkoznék náluk, inkább más dolgokra koncentrálnék, akkor lehet, hogy sokkal boldogabb ember lennék, mert így mindig csak a kudarcok érnek és ez az élet más területein is lenyomja az önbizalmamat, tehát úgy érzem, hogy minden téren hátráltat a dolog jelenleg.


Az a helyzet, hogy minél jobban megismertem a nők működését, annál inkább rosszul lettem tőlük. Sokáig nem nagyon volt önbizalmam. Aztán kb. 19 évesen rájöttem a trükkre, hogy mi kell nekik valójában. Ez a "trükk" annyi, hogy hülyének kell nézni őket, játszadozni kell velük, és magamat is hülyének kell előadnom. Nem érdekli őket, ha hazudunk nekik, másnak mutatjuk magunkat, sőt, mindig azt választják, aki gátlástalanabbul tudja előadni magát.(Ez alapján ítélik meg, hogy ki az alfahím) Tehát az őszinteség és kedvesség semmiképp nem nyerő náluk, bármennyire is hangoztatják, hogy minden srác hazug szemét és ők egy őszintét akarnak:D

Tudom, hogy idősebb korukra ez valamennyire mérséklődik náluk, de azt senki ne próbálja meg bebizonyítani, hogy az én korosztályomnál nem ez jön be nekik.


Szóval én úgy látom, hogy a nők nagyon ösztönlények, ezenkívül nem ismerek olyan lányt, akinek volt már barátja, viszont még nem csalta meg egyiket sem.

Két egyéjszakás kalandig sikerült csak eljutnom és mind a két alkalomnál a fentebb leírt módszer tökéletesen bevált, viszont több ilyet nem szeretnék, mert mint mondtam, egyre inkább elmegy a kedvem tőlük, minél jobban ki ismerem őket.


Vannak barátaim, hobbim (edzés, zenélés stb.), szoktam járni bulizni és egyetemre járok, ahol azt tanulom, amit szeretek. Tehát elvileg minden adott lenne, hogy boldog legyek, csak úgy érzem, hogy a nőket kéne valahogy skippelnem.


Van itt olyan idősebb férfi, akinek sikerült így normális életet kialakítania és éveken keresztül élt ezzel a felfogással?

Kort is írjatok, ha lehet.

(Nők válaszára most nem vagyok kíváncsi, nem szeretnék vitát, tudom, hogy kicsit nyersnek tűnik pár helyen a megfogalmazás, de ez az igazság)


2018. jún. 22. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Persze, lehet teljes és elégedett életed nők nélkül is. Valószínű még nem találtad meg akivel azonos az értékrendetek.
2018. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Igazad van, a nők többsége ilyen, ebben egyetért szinte minden férfi. Viszont, vannak kivételek, őket hívják úgy, hogy barátnők. Ha majd neked is lesz, akkor elfelejted ezt a dolgot. Addig is engedd el, mert így nem fogsz párt találni.
2018. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Hát az az igazság, hogy én nagyon jól elvagyok egyedül, már hosszú ideje. Emberi kapcsolatokra ott a munkahely, ha beszélgetni akarok valakivel, ott a net, ha hűséges társat akarok, kutyát tartok, ha kiruccani támad kedvem, elmegyek a barátokkal (vagy egyedül), ha rámtör a szexuális vágy, vagy kiverem, vagy elmegyek kur.vához (bár ez ritka). Rájöttem én is, hogy nem érdemes nőt "tartani", egy csomó idegeskedéstől megkíméli az embert, ellenben sok pluszt nem tudna hozzáadni az életemhez. Amúgy van is egy ilyen "mozgalom", de most nem jut eszembe a neve.
2018. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 MGTOW-ra gondolsz szerintem, én is szimpatizálok vele, igazából onnan is jött az ötlet:D
2018. jún. 22. 14:46
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Elfelejtetted oda írni,hogy tisztelet a kivételnek, én pl sosem csaltam SOHA

Ne haragudj, hogy válaszoltam nőként

Nem kell mindenkinek valaki a boldogsághoz

Ezt hívják cölibátusnak, annyi különbséggel,hogy ebbe nem fér bele az,hogy fűvel-fával kefél az ember (vagy a kezével)


20/L

2018. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

50 évesen még nem voltam nős de boldog és szabad életet élek. Sokat utaztam a világban, ismerőseim tréfából szokták is kérdezni hogy van-e olyan hely még a Földön ahol még nem jártam.

Nekem nem volt semmi gondom a nőkkel, de egy boldog házassághoz és gyerekvállaláshoz egyrészt egy komoly haza sem ártott volna. Amiben a gyerekek nem korrupcióban élnek és küzködnek az előbbre jutásért. Hanem amiben becsületesen és csak becsületesen tudnak érvényesülni.

Másrészt meg olyan házasságnak láttam volna értelmét ami előnyt jelent az életemben és nem hátrányt. Minek kerülgessem, kimondom hogy minimum egy jól jövedelmező gyára legyen, vagy egy szállodája, vagy inkább öreglegényként fogok meghalni mondjuk utazás közben egyik napsütötte ország végtelen mezején. Mert nem vagyok hajlandó úgy és azért házasodni hogy aztán vége legyen az évi 365 nap gondtalan szabad életnek mert menni kell dolgozni. Hát az bizony nem előrelépés lenne hanem visszafelé süllyedés.

2018. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

55% Ne állj le vitázni ilyen kérdéseknél.

Egyrészt nem győzöd meg őket, akármit írhatsz. Nem érdeklik őket a tények, hogy a nők nem egy biomassza stb.

Másrészt aki így beszél/ír a nőkről az eleve a saját anyját, nőrokonait sem tiszteli, nemhogy egy random nőt, aki ideír nekik.

Nem az mgtow mozgalommal van a baj, vagy azzal, hogy valaki egyedül akar lenni, hanem a féktelen gyűlölettel, általánosítással.

2018. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Én elvárom egy embertōl, hogy legyen már boldog egyedül is, ne a párkapcsolattól függjön a boldogsága.


Amúgy ha nem volt kapcsolatod, akkor nem értem, hogy miféle nõi mūködést ismertél meg:)))))))))) nem lehetsz valami emberismerõ expert, ha nem voltak kapcsolataid, max. felületes ismerettségeid vannak.

Amúgy a nõk közül is sokan azért nézik hülyének a pasikat, mert ugyanígy vélekednek, mint te. Csak ez így gyerekes, a nõ és férfi részérõl egyaránt.

2018. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem azt a kettő kalandodat is csak àlmodtad! Vagy azért írtad hogy az olvasók ne nèzenek annyira lúzernek! Na melyik ?


Ne a kifogásokat keresd a sikertelenségedre hanem vàltoztass pl a külsődön ami a leggyakoribb problèma.

2018. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

# 7 Na ezért kértem, hogy nők ne válaszoljanak...:D

Nincs bennem semennyi gyűlölet, inkább csak csalódás.

A kérdést azért írtam ki, hogy olyanok FÉRFIAK véleményét lássam a dologról, akik már megpróbálták ezt az életformát.


# 8 Hidd el, a "felszínes" ismerkedés során nagyon sok minden kijön egy ember jelleméből. És én a nőknél mindig ugyanazt tapasztaltam. Ha magamat adom, esélytelen a dolog, ha megjátszom magam, nyert ügyem van.

És igen, ezek legtöbbször csak egyszerű, 1-2 órás beszélgetések voltak, de nem kevés lányt sikerült így "felszínesen" megismernem.:)

2018. jún. 22. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!