Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik egy extől kapott ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik egy extől kapott ajándékot hordani?

Figyelt kérdés

Anno az előző és egyben első páromtól kaptam egy kis ezüst karkötőt amit nem kért vissza mikor szétmentünk. Azóta van új párom, 6 éve vagyunk együtt, az ex-el pedig évek óta nem beszéltem, (addig is azért mert egy osztályba jártunk) nem vagyunk jóban és akkor enyhén fogalmaztam.


Egyik nap rám jött hogy én akarok egy ezüst karkötőt, el is kezdtem nézelődni de nem találtam semmi olyat ami tetszik aztán kezembe akadt az említett ékszer, tényleg szép, párom azt mondta hordjam nyugodtan, nem zavarja de nem tudom, furcsa érzés lenne az exemtől kapott ékszert hordani ha vele vagyok pedig tényleg nagyon tetszik.

Titeket zavarna ha a párotok az amúgy utált exétől kapott tényleg szép ajándékot hordana/használna?


2018. jún. 25. 18:43
 1/5 NDSM ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna! De ami a legfontosabb, hogy a jelenlegi párodat sem zavarja!
2018. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. A tiéd, hordd nyugodtan.
2018. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is egy ezüst karláncot kaptam anno a páromtól, és szakításunk után még vagy hat évig hordtam, mert az olyan örökké rajtam lévő darab volt. Senkit nem zavart egyébként, aztán egyszer csak letettem, az összes többi ékszeremmel együtt. Már nem hordok semmit.
2018. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tiéd, ha normális ajándékot kaptam volna az exemtől - NEM aranyat - hordanám.


De a könyveimet megtartottam, mert attól, hogy szétmentünk már 3 éve, imádom őket.

2018. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hordanám
2018. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!