Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire a csajokat, ha motorozik a barátjuk? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szeretem a barátnőmet meg aranyos, hogy félt, de szerintem az él döntésem, hogy mikor és mibe halok meg! 16 éves korom óta mocizok és ha az a jónéhány baleset nem riasztott vissza amit láttam és átéltem (többek között barátom halálát) akkor már nem fogom abbahagyni!

Vagy én gondolkozom rosszul?


2018. jún. 26. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a pasik se szeretik, ha a baratnöjük motorozik :)) és egyébként én sem hagynám abba senki kedvéért sem, ha nemtud így elfogadni egy pasi, sajnálom
2018. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 iamaveryniceguy ***** válasza:
87%

"de szerintem az él döntésem, hogy mikor és mibe halok meg!"

Akkor legyél szingli. Ne legyen kapcsolatod.

2018. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Itt a titok! Motoros csajnak motoros pasi!!!😊
2018. jún. 26. 13:48
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen jogod van azt tenni az életeddel, amit akarsz, senki nem mondatja meg, hogy mit tegyél, ebben igazad van.

DE a párodnak meg joga van egy olyan élethez, amiben nem kell azért aggódnia hogy a párja összetöri magát és belehal. Ha sorra hagynak el a nők, mert nem akarják végignézni ezt és örökös idegességben élni, valamint az esetleges jövőbeli gyerek(ek)kel egyedül maradni ideje korán, mert neked fontosabb száguldozni a motorral mint az életed/párod akkor ne rinyálj majd!

2018. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4%
igen egyébként így kellene lennie, mert akinek nincs motorkája és olyannal jössz össze, az sose fogja tudni elfogadni. Bár nekem míg nemvolt saját motorkám, akkor is olyan pasikat probáltam keresni akinek van :D
2018. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 "motorkája" nagyon aranyos vagy!
2018. jún. 26. 13:53
 7/25 anonim ***** válasza:
bocsi :D Szlovákiából vagyok :D jó tudom nem kifogás :D
2018. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert magadat és másokat is veszélyeztetsz. Én nem várnám el, hogy ne motorozz, egyszerűen nem jönnék össze veled.
2018. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is motoroztam, de már régen eladtam. A mai utak a közlekedési morál katasztrofális. Ezek erős és egyben buta szavak, hogy te döntesz mibe halsz bele. Nem egészen így van!


Felelősségérzet másokért? Aztán mi van ha nem halsz meg, csak lebénulsz? Tolókocsi, idegsérülések, oxigénhiány miatta agykárosodás, végtagok elvesztése...stb.

Én is szenvedtem balesetet, ráadásul a szerencsén múlt hogy úgy alakult, hogy most itt vagyok.

Láttam a szeretteim kétségbeesését, később azt hittem elveszítem az állásom. Az a baj az egésszel, hogy te mehetsz szabályosan, ha valaki nem. Vagy ha véletlenül elfogy az út...

Azóta családom van, és eszembe sem jut kockáztatni hogy emiatt legyen özvegyem és a lányom többet sose lásson. Itt már akkora a fajsúlybeli különbség, hogy a motorozás csak egy laza vicckategóriát képvisel. 10 éves korom óta motoroztam, jópár kategóriát és köbcentit végigmotoroztam, ja, és nem divatból. Amúgy mindenki maga dönt, ez az én életem és véleményem.

2018. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"az él döntésem, hogy mikor és mibe halok meg"

Oké, de mások helyett ne döntsd el légyszi, hogy ők mikor miben halnak meg. Húzzad neki valami zárt pályán, ahol csak te vagy.


Amúgy nem értem, minek kéne olyannal kapcsolatban lennem, aki nem akar élni, és bármelyik nap feltekerheti magát a fára. Hogy lehetne egy ilyen emberrel tervezni a jövőt?


Ne hagyd abba, ha nem akarod, de ne tukmáld rá másra a halált. Ezalatt értem azt is, hogy ne sodorj másokat veszélybe, meg azt is, hogy ne kényszerítsd a szeretteidet arra, hogy el kell veszíteniük téged, mert neked olyan kedved volt hogy #yolo.

Legyél akkor szingli és motorozz. Ha a szex hiányzik, feküdj le valakivel. Annál többet úgyse lehet veled tervezni.


Sose fogom megérteni, az ilyennek minek kell kapcsolat.

2018. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!