Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha folyamatosan visszautasítom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyamatosan visszautasítom egy férfi meghívásait mindenféle programokra, akkor nem kellene egy idő után (szerintem elég hamar) vennie a lapot?

Figyelt kérdés
A visszautasítás indokától függetlenül, egy pár alkalom után csak le kéne hogy essen neki, hogy nem, nem? Én gondolom rosszul? Esetleg "kötelességem" lenne esélyt adni? (szerintem nem)
2018. jún. 26. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne te szerencsétlen, ha esetleg őszintén megmondanád neki, hogy semmi nem lesz köztetek ahelyett, hogy azt varná, hogy a célozgatásaidból vegye a lapot?
2018. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne te legyél már megsértődve, ha egy tisztességes egyenes válasz helyett válogatott mellébeszéléssel próbálod leszerelni!
2018. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nyílt randimeghívásokról van szó, így nem mondhatom neki, hogy nem lesz köztünk semmi... Gyakorlatilag nincs mire.
2018. jún. 26. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak az adott meghívásra mondtál nemet,ez semmit nem jelent. Lehet hogy még ki is magyaráztad miért nem érsz éppen rá. Tehát simán gondolhatja ,hogy egyszer csak rá fogsz végre érni. A 'veled nem szeretnék sehová menni' egyértelműbb megoldás lenne.
2018. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nehéz felfogású, aligha megérti.

Nekem egy nem közvetlen kollégám csapta a szelet sokáig. Eleinte tereltem, de nem értette, majd konkrétan megmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, ezért hagyjuk ezt rá. Akkor azt mondta teljesen félre értettem..... nagyon szimpatikus vagyok neki, szeret velem lenni, csak barátkozni akar.... Igen, persze, mesélj még.....(gondoltam magamban). A végén el kezdtem kerülni, ha rám írt nem reagáltam, ráhagyta végre.... Volt fél év nyugalom, jött egy céges buli, teljesen rám kattant, pedig pont kialakulóban van egy kapcsolatom a munkahelyen, elég sokan tudják, ő is. Konkrétan magához rántott és belecsókolt a nyakamba.... Azóta is írogat, hogy adjak neki egy esélyt....

2018. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki nyíltan. Igaz nagyeséllyel hárít majd és azt kamuzza, hogy csak barátilag hívott el, de ennyi baj legyen a te lelkiismereted tiszta.
2018. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le kellene esnie.

Kolléganőt próbaltam párszor kihívni, de lerázott és vettem a lapot.

Ha nem esik le neki, akkor mond meg nyíltan és határozottan, de tapintatosan.

2018. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!