Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyamatosan kamuzik, h kiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan kamuzik, h kiket nézeget a neten. Miért nem vállalja fel néhány férfi?

Figyelt kérdés

Még november elején voltunk egy rokon születésnapján, ahol ott volt egy csaj. A barátom egész éjjel nézte a szeme sarkából, amikor észrevette, h már feltűnően bámulja, akkor elkezdte, h mennyire mű a csaj, h nem kellene neki ilyen.

December végén a gépét használhattam a sulis munkám megírásához. Mivel nekem már nincs facebookon, ezért megengedte, h használjam az övét, h ráírjak az egyik csoporttársamra. A keresés sávra amint rákattintottam, kidobta a legutóbbi találatokat, akikre rákeresett és ott volt ez a csaj. Belementem a keresési előzményekbe és láttam, h november végén is többször rákeresett a csajra.

Most szóba jött a dolog és rákérdeztem, h miért nézegeti havonta többször a XY adatlapját. Erre vigyorgó hangulatjelekkel, h az kicsoda, nem is tudja, h én kiről beszélek blabla. Gondoltam majd rákeres ha úgy van. Egyszer csak írja, h már tudja ki a csaj, emlékszik rá, h ott volt de névről nem ugrott be. Hát az elég érdekes, h a kereséskor meg betudta írni a nevét... :D Erre már nem válaszol, kertel össze-vissza... Tudom, lehet bugyutaság, h ilyeneken vannak elakadásaim, de ez baromira nem esett jól tőle. Most akkor bármikor a szemembe tud hazudni?


2017. jan. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi a csajra és attól fél, hogy túlreagálod és veszekedés lesz belőle. Ezért terel.. De szerintem nem baj az ha kíváncsi. Mindenki nézeget másokat.
2017. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, nézegessen, én elismerem, h pasi. De amikor a párod mellett majd kiesnek a szemei... az nem hiszem, h belefér a "férfi, megnézi a nőt" alapba... :/
2017. jan. 5. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

"A barátom egész éjjel nézte a szeme sarkából".

Utána meg a képeit nézegeti meg ki tudja mit csinál még...


Nem egy komoly férfire vall, a szándékai veled meg pláne nem azok...Nálam ez már ok lenne a szakításra. Ha melletted ezt teszi, mi jut eszébe, ha egyedül vagy haverokkal van?


25/N

2017. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Exem volt ilyen. Nem komoly a kapcsolatotok és lesz ez még rosszabb is, hidd el:) Tapasztalatból beszélek. Én is néztem egy nagyot, amikor megtaláltam a keresési előzményekben egy lány nevét meg se tudtam számolni, hányszor...
2017. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diavolino44 ***** válasza:
Ne kutakodj, ennyi.. most porgetheted az agyad.
2017. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!