Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen válaszokat rühelltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen válaszokat rühelltek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Néha mikor unalomból feljövök erre az oldalra, megdöbbenek a válaszokon, mintha csak két féle típusú ember létezne az alfa meg a béta. Tini korban még megérteném ezt, de ha jól látom ez a felnőtt kategória, vagy nem? :D


Rühellem az olyan válaszokat, mint férfitöbblet van és amiatt keresik a kifogást, akik szerint csak pénzben és az izomban van a siker. Ilyenekről, hogy szeretet, együttérzés, odaadás még soha nem hallottak, egy nő csak a férfi, ambíciójába, karrierjébe, sportos küllemébe tud csak beleszeretni. Ha teljesen átlagos életed van akkor senkinek se kellesz.


Azokat a válaszokat is utálom, ahol kategorizálják az embereket, hogy mondjuk egy kicsit túlsúlyos, okj-t végzett pasi ne akarjon semmit se egy jó alakú, diplomás nőtől, mivel hipergámia van és egy nő csak felül választ. Tiszta középkor basszus! Na meg azt se szeretem mikor mindent, de tényleg mindent az evolúcióból vezetnek le.


Vannak aktív válaszolók is, akik középkorúak és teljesen beletörődtek az életükbe és osztják az észt, olyan válaszokkal, hogy mint pl. a nők ilyen meg olyan buták csak haszon miatt vannak férfi mellett és persze azért is, mert egy kigyúrt alfa. Nevük is van, de inkább nem írom le.


Viszont ennél van lejjebb is! Van egy válaszoló akinek 30% körüli a "hasznos" válasz adása, (nem is csodálom miért) egy igazi princípium náci, mellé vadkapitalista is. Na ő nagyon tolja az ilyen nemi sztereotípiákat, hogy egy férfinak ezt meg azt kéne csinálja, nehogy egy nő sikeresebb legyen nála, mert hogy tudna már felnézni rá. Látszik az írásán, hogy egy gramnyi érzelem se szorult a manusba, egy igazi pszichopata, láttam egy olyan választ is, hogy lassan a nőknek kell tököt növeszteniük vagy műfügyit felhúzniuk, mert ezek a mai férfiak milyenek már. Teljesen el van telve saját magától. Való életben is egy szégyen lehet ez az ember.


2018. jún. 26. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

én a felsoroltakon kívül még utálom mikor


-tartalom nélküli, üres, oda nem illő a válasz


-mikor egyedül v társakkal nyomást próbál gyakorolni vki a kerdezőre


-amikor trollnak és kamusnak titulálják a kérdezőt

2018. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

- Férfitöbblet

- """Önként""" szinglik nyafogása

- Magukat nőnek kamuzó pasik & magukat pasinak kamuzó nők

- "Kedvesaranyos pasi vagyok, túl jó a világhoz, ezért nem kellek senkinek"

- akik a végtelenségig faggatja a kérdezőt minden apró részletről, mondván hogy "kevés infó, nem lehet válaszolni", majd miután a kérdező leírja már kb az egész életét, eltűnik

- akik nem tudják felfogni, hogy ha valaki azt írja, hogy "van olyan nő, aki..." vagy "a pasik egy része...." akkor az nem általánosítás

- aki egy boldog bizalmas kapcsolatról olvasván egyből rázendít, hogy "úgyis szakítotok majd, úgyis megcsal" stb


+1 akik lájk gombnak nézik a "hasznos" és "nem hasznos" válaszokat. Én pl simán felpontozok olyat, akivel nagyonnagyon nem értek egyet, de a kérdésre érkezett válasza igazából lehet hasznos. Másokat ez meghalad :D

2018. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%

Szóval, most arra kérsz minket, hogy jól pletyózzuk ki egymást. Nos, én nem tudok ebben segíteni neked. Nekem nagyon tetszik ez a sok színűség. Mindenki véleményét szeretem, mert érdekel, mert érdekes. Lehet az hülyeség, lehet az nagyon jó. Nem tudom...lehet furán vagyok összerakva, de nem tudok itt rosszat mondani senkiről.

Mindenki olyan, amilyen. Ennyi.

2018. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Azt utàlom a legjobban,hogy a többség nem a feltett kérdésre vàlaszol.A sok (àl)szent vàlasz is idegesitő,pl a megcsalásos kérdéseknél.
2018. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, kifelejtettem azt, hogy mikor leírom, hogy pl nem érdekel más a páromon kívül, akkor jön a köpködés, hogy álszenteskedek :D
2018. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Én imádom a válaszokat, olyan mintha monitoron keresztül nézném egy kis vidéki falu működését, ahol nemrég kötötték be a netet. Szerintem baromi vicces. XD
2018. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Olyan válasz amit rühellek nincs, viszont van egy kedvenc kérdés-válasz típusom:


A "Mit csináljak..." kezdetű kérdésekre a "szilvásbuktát mert azt szeretem." válasz.


A napi szerelmi/szexuális problémák eltörpülnek a gasztronómia eme csúcsa előtt. Engem ez a válasz mindig mosolyra fakaszt.

2018. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
A saját válaszaimat.
2018. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Azt észrevettük haver. :D
2018. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Amelyekben szerepel a "gerinc" szó, vagy annak bármilyen származéka.
2018. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!