Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kell leoltani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kell leoltani a kérdezőt, ha nem akar ezen az oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Bocsánat lehet nem ebbe a kategóriába tartozik, de kiírok egy kérdést arról hogy miért nem találom az igazit, tehát ez a lényege a kérdésnek, erre írják hogy biztos a helyes férfiakra nézek rá csak, meg hogy miért nem akarok velük ismerkedni ezen az oldalin.
2018. máj. 1. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Miért mondod, hogy nem találod, ha nem keresed?

31/f

2018. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt az oldalt is tönkreb@.zták a punci után sóvárgó lúzerek.
2018. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-ik válaszoló most biztos lefognak oltani a "nagy" gyakorisok. Csodálkoznak miért nem akarnak itt velük ismerkedni amikor már interneten keresztül is erőszakosak.
2018. máj. 1. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én is kérdeztem, és olyat kaptam....


Ennél több életük nincs, és azt hiszik, ha gondunk van, kérdezünk, akkor vagyunk annyira csüggedtek, hogy velük is beérjük.


Nőket szapulni, rbancozni, szexpiaci értekezni azt tudnak, meg utána nyalni privatban. És az a félelmetes, hogy ezek az utcán is kint vannak. Minő felemelő érzés

2018. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Bizonyosan.

A maradék normális férfi meg csak csodálkozik, hogy miért farcolnak be a nők, miért gyanakvóak.

2018. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki így leolt az tényleg béna, vagy tipikus frusztrált csávó reakció. De mondjuk az olyanokat pl. én sem értem, akik kiraknak egy olyan kérdést, hogy nem talál senkit, nem tudja hol találhatna, de ugyanakkor nem is akar ismerkedni. Vagy akkor így mit akar, vagy várja a sült galambot, de totál logikátlan :D
2018. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó most attól mert valaki kiír egy kérdést még nem jelenti azt hogy itt akarna ismerkedni. Ezt nem lehet ráerőltetni senkire. Ha meg azt írom hogy nem akarok, akkor még én vagyok a szemét. Ilyenkor megmutatkozik az igazi stílusotok, ami után nem csoda ha senki se akar veletek ismerkedni, hiszen ki akarna azzal akibe belekötnek?
2018. máj. 1. 12:25
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy aki beleköt- elírtam
2018. máj. 1. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy tanácsokat kértem ismerkedéssel kapcsolatban (kaptam is egyébként), de nem akartam itt ismerkedni, elég elolvasni a válaszokat ahhoz, hogy tudjam, hogy semmi dolgom az ebben a kategóriában válaszoló férfiakkal. Mellé persze privátban jöttek az ismerkedős üzenetek, amikre nem válaszoltam. 5 perccel később már jöttek az erőszakoskodó, fenyegetőző üzenetek, hogy megérdemlem, hogy egyedül dögöljek meg, ha még válaszolni sem vagyok képes. Félelmetes, hogy milyen emberek vannak itt.
2018. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Velem is ugyanez történt.
2018. máj. 1. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!