Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez "rossz jel" vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "rossz jel" vagy simán elfogadható?

Figyelt kérdés

Szerintem hülyének fogtok nézni a kérdés miatt de nem baj. A barátommal heti 1x vagy 2x szoktam találkozni, attól függ. Minden nap e-mailezni is szoktunk. Reggelente egy ideje mindig ő ír nekem, délután vagy este is szoktunk általában beszélni, akkor vagy én keresem, vagy előfordul, hogy ő ír előbb.

Ma viszont nem írt egész délután és este, reggel beszéltünk utoljára, pedig ilyenkor már írni szokott. Vagy ha nem ő, akkor én. Szerintetek ez rossz jel, hogy most nem írt? Persze, írhatnék én de mindig beszélünk este.

Lehet annak a jele, hogy kezd megunni? Vagy, ha néha sokat beszéltünk, pl. tegnap, akkor sok neki kicsit?


Nem mindig én írok amúgy neki.... nem szeretném, hogy unalmas legyen neki a kapcsolatunk, meg igyekszek szabad teret hagyni neki.


2018. jún. 26. 19:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt jönnének a szokásos kommentek: tudom, hogy vannak ettől nagyobb gondok is az életben (nekem is, csak nem fogom részletezni), viszont már volt egyszer egy időszak mikor kevesebbet írt és akkor az volt, hogy elhidegült. Bár akkor annak én voltam az oka, mert megbántottam sokszor.... azóta nagyon odafigyelek, csak azóta jobban is félek, hogy ha nem ír, hogy nehogy elhidegüljön.
2018. jún. 26. 19:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán akadhatott valami más dolga. Még nem kell megijedni. Ha valóban hanyagolni fog akkor azt a későbbiekben észre fogod venni. Ne aggódj feleslegesen!
2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Igazad van, hogy ha hanyagolna, az nem egy esetből derül ki. Meg háziállata is van, azzal is kell neki foglalkozni, meg mindig van valami más is... ilyen-olyan munka..
2018. jún. 26. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez elfogadható meg talán egy kicsit túl gondolod a dolgokat. Egyébként meg ne félj attól, hogy megun téged, nem attól lesz unalmas egy kapcsolat, hogy sokat írtok egymással.
2018. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj ne aggódj kérlek.

Velünk PONTOSAN ugyanígy volt..mint veletek... Én is dögire aggódtam magam...de csak más dolga volt...azóta még mindig együtt vagyunk.. :D.

Meglátod úgy meg fogsz nyugodni ha rád ír ..

2018. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!