Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a pasi akivel online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a pasi akivel online ismerkedem szociopata lehet?

Figyelt kérdés
Remélem ebben a kategóriában normális válaszokat kapok. Állandóan dicsér, ilyen szép vagyok. Még nem találkoztunk de azt írja hogy szerelmes belém, és szeretne engem boldoggá tenni. Folyamatosan szíveket, meg szíves puszikat küld.
2018. jún. 27. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Tarsalogsz vele és meg is ilyeneket írsz ki feltételezel róla? Szerintem te neked van bajod kérdező , mielőbb kezeltesd magadat. A kérdésre is válaszolva : csupán nem sok lánnyal beszélgetett és vonzónak talál olyannyira , hogy kicsit több dolgokkal is felruházott . De tudod amelyik alma kívül szép belül pedig rohadt , ez tálaló is most rád nézve.
2018. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az.Tuti,hogy vendégszerepelni is szokott a gyilkos elmékben.
2018. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát a szociopátia kicsit mást jelent, de hogy nincs tisztában magával, az szinte biztos. Egy felnőtt férfi vigye bele a racionalitást is a romantikába és ismerje fel, hogy mi a nagyzolás és a fellángolás.


Aki látatlanban dicsérget és azt állítja, szerelmes belém, az vagy annyira gyermeteg, egyszerű és/vagy tapasztalatlan, hogy képtelen a saját érzéseit megkülönböztetni vagy pedig nagyon megjátssza magát. Azért egy értelmes felnőtt tudja, hogy ezeknek a szavaknak súlya van és nem lehet komolyanvenni azt az embert, aki így dobálózik velük, az érzéseit kb a semmire alapozva.

2018. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen pata de hogy beteg es hazug az biztos.
2018. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi köze a szociopatához...nagyon bevált trükkje azoknak a pasiknak, akik naív lánykákat akarnak egyszer-kétszer megdönteni, lehetőleg minél hamarabb...de persze lehet, hogy tévedek...
2018. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ki az a Peti?
2018. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!