Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmre mikor háta mögötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmre mikor háta mögötti beszélgetésekben hivatkoztam, nősténynek szoktam nevezni. Most megtudta s haraxik. Jogos?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 17:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ritka bunkó megfogalmazás egy emberre, főleg a barátnődre.
2018. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, ritka tahó alak lehetsz. neked hogy esne hogy ha rád kispecsőként vagy lankadt alakként hivatkozna?
2018. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
25%

Nembírom :Ddddddddd

Mondjad neki hogy legközelebb a nevén hívod társaságba. Amúgy az én párom mindig asszonyozott de amikor megtudtam megmondtam neki hogy nem szeretem annyira ezt a "nevet" mondta,hogy jó rendben.

De hát kitudja :D

2018. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
40%
Én nő vagyok, de szerintem ezt túlreagálják itt az emberek. Attól függetlenül kérj tőle bocsánatot.
2018. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Embere válogatja. Szerintem nagyon bunkó és tiszteletlen, de majd jönnek olyanok is akik megmondják, hogy aki nem tűri, hogy megalázó nevekkel illessék "viccből", az karót nyelt pitsa.
2018. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Nőstény, asszonypajtás és társai megnevezés a te szellemi szintedre enged következtetni, a másik iránti tisztelet teljes hiánya. Ha még nem múltál 13 akkor simán rendben van.


Nyugi nem azon akadt ki hogy milyen szavakkal jellemzed őt és a kapcsolatotokat mások előtt, hanem realizálta mennyire melléfogott párválasztásban.

2018. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Más meg pinának nevezi s azt meg neki szabad.
2018. jún. 28. 17:19
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
És hol vagyunk a dedóba? =D De óóóóvóóónéééniiii, a Laci is csináááltaaaaa!
2018. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván bárminek hívhatnak olyan emberek akikre magasról teszek. De rohadt szrul esik valakitől akit szeret az ember ha ilyen számára degradáló nevekkel illeted. Egyértelműen az esne jól neki ha "barátnőm,szerelmem, stb" ként hivatkoznál rá.


Demegmondom mi van: érdekel téged a lány mert ide jöttél kérdezősködni viszont a haverok előtt vagizni akarsz a dumáddal (így a spanok nem azt látják hogy Mr Szerelem vagy, hanem egy rohadt nagx macsó akinek a barátnő csak egy tárgy).


Ezt látja a barátnőd is, ez a probléma.

Idővel kinövöd de addig még sokan el fognak hagyni az ilyen dolgaid miatt.

2018. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
8%
szerintem korrekt en is ugy hivom
2018. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!