Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsül meg? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsül meg? Szerintetek nem is szeretett soha?

Figyelt kérdés
Olyan lány vagyok, aki mindent megtesz a párjáért és úgy érzem, sokkal jobban szeretnének, ha nem ilyen lennék. 23 éves vagyok, 4 éve vagyunk együtt, ebből lassan 2 éve vannak kétségeim afelől, hogy szeret-e, vagy csak kényelmes neki a feltétel nélküli szeretetem. Mióta összejöttünk, én alkalmazkodom általában, én utazom hozzá, mert ő nem szeret nálunk lenni. Én mindenhova járok vele és a barátaival, ő az enyémekkel meg sem próbált jóban lenni. Ezek még nem is valós problémák nekem, ezeket megemészteném. De én szeretek “ aranyoskodni “, kedveskedni neki, meccset nézni vele, filmezni, pecázni meg vadászni járni vele, mindenfélét, amit ő is szeret. Megértő vagyok, figyelmes, mindent megkap az ágyban, és múltkor kerek perec megmondta, hogy őt ez az egész idegesíti. Idegesítő számára az, hogy mindent megbocsátok, és hogy ragaszkodom hozzá, mindig megbocsátok, akármennyire is megbánt. Szavakkal borzasztóan meg szokott bántani, a külsőmet ( nem híztam egy dekát se, sportolok, otthon is adok magamra ) az érdeklődési körömet szapulja, és erősíti azt az érzésem, hogy nem vagyok jó senkinek, mindenkit idegesíteni fogok. Néha már szívem szerint ott hagynám, de félek, mást is így fogok idegesíteni. Már nem is tudom, milyennek kellene lennem, hogy megbecsüljenek engem és azt, hogy én szeretek mindent beleadni egy kapcsolatba.
2018. jún. 28. 22:15
 1/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
81%

" ebből lassan 2 éve vannak kétségeim afelől, hogy szeret-e"

21 évesen minek vagy olyannal, akinél ez a kérdés felvetődik?

23 évesen remélem megjött már az eszed és szakítasz.

2018. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nezd, hogyan becsuljon, mikor magadat sem becsulod. Teljesen behodolsz neki. Magadat alulertekelve.



Amug magaddal szemben ilyen vagy, mas sem fog becsulni.

2018. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne maradj egy ilyen kapcsolatban!

Igenis értékes vagy, és normális hogy kompromisszumokat kötsz, az viszont nem hogy ő nem tesz azért hogy te is boldog legyél. Az meg egyenesen szörnyű hogy ha fizikailag nem is szavakkal bánt téged.. Hidd el ezt ő tette veled, miatta vagy ilyen. Mert próbálsz jobb lenni mikor látod hogy nem kapsz törődést figyelmet. Ha olyannal leszel aki viszont szeret és tesz a kapcsolatotokért akkor hidd el mindent máshogy látsz majd!!! Legyél erős és hagyd el,ne pazarolj rá több időt legyél boldog!!!

2018. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:

Ez ugyanaz, mint amikor egy férfi papucs. Mindenre igent mondasz, ebből következik, hogy nincs saját határozott véleményed, mindent a segge alá teszel, ez azt eredményezi, hogy egy idő után már nem tisztel, és ahogy mondja is, megunja.

Tanulj meg nemet mondani, ne lógj állandóan rajta, mert ezzel megfojtod. Legyenek külön élményeitek is, ne menj mindenhova vele. Ha te változol, akkor az ő hozzáállása is változni fog, ha még nem késő. Nem kisgyerek, akinek fogni kell mindig a kezét.

2018. jún. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal hagyd ott, és növessz tököt...
2018. jún. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó nőként a le írásos alapján , mennyi az a pénz ami ilyen pali mellett tart téged meg? Kezdesz korban lenni , most keres egy ezerszer csorobb de érzelmileg kielégítő , szereto társat !
2018. jún. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igyál vérjé
2018. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez a végszagunk
2018. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!