Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy gondolom, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, hogy nincs bennem semmi értékelhető vagy jó dolog és még igazán soha nem szeretett engem senki akkor adjak fel mindent és ne próbáljak soha kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod, hogy nincs benned semmi értékelhető és jó dolog, akkor miért MAGADDAL foglalkozol először?


Hidd el, ha lesz miért megszeretned magad, akkor jönni fog a kapcsolat is szinte magától.


22/N

2018. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nehogy feladd! Ezzel én is így voltam. Például engem sokan kihasználtak, megcsaltak, megaláztak. De nem adtam fel. Most már tök boldog életem van. Megtaláltam az igazit stb. Mindenkiben van jó dolog. Biztos vagyok benne, hogy Benned is van csomó jó dolog. Fel a fejjel! 🙂
2018. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy férfi vagy nő vagy. És mit értesz az alatt, hogy soha nem szeretett senki.
2018. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
3%
Tudod, mivel az emberek 99%a sajnaltatni van itt magat, igy szerintem nyilsd ki a gazcsapot, s jobb lesz neked is es a vilagnak is!
2018. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Énszerintem igazad van, Kérdező. Ha próbálkoznál is, csak kudarc lenne a vége, kismillió elutasítás, és egy stresszes embergyűlölővé válnál a végére. Kell ez neked?

SZVSZ hagyd a párkapcsolatokat a francba, feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódnod kell velük, baromira deficites időpocsékolás. Egyedül boldogan sokkalta minőségibb életet lehet élni.

2018. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Így van, hallgass a #4-esre. Nyisd ki a gázcsapot magadra, vagy hagyd, hogy a törtető, gátlástalan, szociopata manipulátorok egymás között beosszanak téged.


Erre a világra tényleg ráférne már egy III. világháború...

2018. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmm először is ez elég durva önbizalom hiányosság. Valami értékelhető vagy jó csak van benned. Másik meg honnan tudod, hogy nem szeretett senki? Lehet valaki szeretett csak plátóian és feladta vagy még most is akár. Nem tudhatod. Ez a feladás meg gyáva $zar dolog nemtől függetlenül. Ne picsogj és sajnáltasd magad, hanem légy nyitott a lehetőségekre és ne keresd görcsösen a kapcsolatokat. Plusz kezdjél valamit az önbizalmaddal, mert ez így gyász.
2018. jan. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt te gondolod így, mert nem látsz, nem tudod, hogyan kell gondolkodj.

Ha így is lenne, sem lenne összefüggés e közt és a feladás gondolata közt.

Próbálj! Rossz nem sülhet ki belőle, csak tanulhatsz.

2018. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, ne várj csodát.
2018. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az #5 válaszadónak van igaza, Kérdező. A párkapcsolatok mostanság rohadt álarcosbállá silányultak, ahol az számít, ki tud nagyobbat kamuzni a másiknak.

Meg is lehet nézni, rohamosan növekszik a szakítások és a válások száma. Ennyire működőképes a dolog...

#9, a csoda az lenne, ha működne egyszer egy párkapcsolat, úgy, ahogy a Romana meg Júlia meg a többi csöpögős szerelmes baromságban leírják.

2018. szept. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!