Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Levelezős" kapcsolat működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Levelezős" kapcsolat működhet? Kiknek jó egy illyes "plátói" összetartozás?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány évesek vagytok, fiú/lány vagy, illetve milyen gyakran tudnátok találkozni a való életben.
2018. jún. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Plátói kapcsolat okán szerintem kortól független ez az "összetartozás".


Lehetnek szerelmes tinédzserek is, akik lelkileg érettek, és lehetnek öregek is, akik meg lelkileg fiatalok :)


És, az összetaró motiváció is nagyon sokféle lehet.

2018. jún. 29. 06:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Tinikent meg azt mondanam,hogy letezhet ilyen, felnőttként mar nem mennek bele ilyenbe.
2018. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Platoi tavkapcsolat?


Az minden, csak nem kapcsolat. Semmi koze a parkapcsolathoz.

Ezt ugy hivjak, levelezo tars. Helye az Emberek kateg.

2018. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a szép minden ember "világában", hogy olyanban él, amilyet teremt magának.


Pld. egy hívő ember és egy nem hívő ember.....


S még szebb, hogy, amikor körülnéz, azt látja, hogy "igaza" van. Minden visszajelzés, minden bizonyíték őt igazolja.


A hívőt, hogy van Isten....


A nem hívőt, hogy nincs Isten.....


Így a "kategorikus" kijelentéseket tevők teljesen nyugodtak a világ-látásukban, nem gyötrik a kétségek :)



És ha ezt elfogadod,vagy TUDOD, hogy igaz...... akkor nem vitatkozol, nem győzködsz egy ellentétes világlátású embert.

Mert TUDOD, nem győzheted meg őt, mert neki VALÓBAN IGAZA VAN :)


Szóval, akik szerint ilyesmi nem működhet, azok megnyugodhatnak :)) Valóban nem működik egy ilyen Plátói kapcsolat.


Nekik a továbbiakban nincs is ezzel a kérdéssel semmi dolguk. Nem működik és kész :)


Akik szerint viszont működhet, azoknak is igazuk van. És akkor nekik még foglalkozni kell ezzel a kérdéssel :))

2018. jún. 29. 07:22
 6/11 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott két "konkrét" eset....


Első esetben: egy Japánban élő lábatlan ember, és egy Szvázi földön fogságban élő ember egymásra talál az interneten....


A másodikban: a Kossuth Lajos utca 8 ban lakó szexfüggő de gátlásos ember összeakad az interneten egy Kossuth Lajos utca 10-ben lakó emberrel, aki nem akar látni senkit.


És szerintem még legalább két ezektől eltérő eshetőség is létezhet..... :)

2018. jún. 29. 07:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Régi időkben egész hatásos volt... Sose tudni hova vezet:)

Én ezt a kapcsolatot úgy tudom elképzelni, ha 2 idősebb özvegy levelezik egymással.

2018. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem. :) Mivel van pasim, nincs szuksegem masra ilyen teren. De mivel kulfoldon elek, neha jo valakivel kommunikalni magyarul is, amikor o dolgozik, vagy nem er ra. A 3D-s baratok eloszor a nyakadra jarnak, meselj a kinti eletrol, meglatogatnanak, ingyen lakas, ingyen orszagjaras, talalj nekik is munkat stb, mint a piranhak, aztan szepen elmaradoznak. Sokkal egyszerubb valakivel csak virtualisan beszelgetni, baratkozni, nem kerul olyan sokba, es nincs kihasznalas. :)
2018. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sosem értettem. Anno volt egy, még ifjabb titán koromban, de nekem ez nem működik. Akihez kötődöm, az legyen elérhető távon belül és ápoljuk a kapcsolatot legalább heti rendszerességgel, különben nekem ő nem a társam, aki mellettem áll, ez pedig nem egy kapcsolat.


Biztosan vannak, akik máshogy kötődnek meg szeretnek meg mást jelent nekik egy kapcsolat, nálam viszont az egyik alapkő veszne el, amitől valaki mellett szeretve és biztonságban érzem magam... Innen pedig könnyen elmúlnak az érzelmek, mert így védem magam a hiány és az elkötelezettség (ami miatt máshonnan nem pótolhatom a hiányt) kettőse okozta fájdalomtól.

2018. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi a páromma fél évig csak "plátóiak" voltunk egymás számára és csak levelezni tudtunk a távolság miatt.


Aztán első randi után is leveleztünk a találkozások mellett, most pedig akkor írok neki kézzel, ha lefekszem aludni, és ő még nem ért haza :)

2018. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!