Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Most lesz két éve, hogy...

Most lesz két éve, hogy párommal összeköltöztünk és gondoltam meglepném valamivel, hogy megünnepeljük ezt a számunkra jeles eseményt. Ezt találtam. Szerintem nagyon kedves és kifejező ajándék. Kíváncsi vagyok Ti mint mondtok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 4. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon nyalas, ne is haragudj
2014. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor jó, ha ő nagyon ezoterikus beállítottságú. Aki nem olyan, annak ez inkább nevetséges.


Én egy kellemes vacsorával lepném meg inkább, vagy a kedvenc sütijével. És egy szexi kis ruhában várnám :)

2014. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
sztem jó ötlet. mindenképpen. tedd emlékezetessé.
2014. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Süthetnék neki sütit és várhatnám szexi fehérneműben de ennél egyedibbet szeretnék, valami olyat amit nem mindennapi :) Azért annyira ez még nem ezoterikus szerintem de amúgy nem kap hidegrázást az ilyen dolgoktól :)
2014. júl. 4. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem például a hideg kirázna ilyen izétől, de te ismered a párodat... :)
2014. júl. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák :)

Azért érdekel,hogy melyik részétől rázna ki a hideg?

2014. júl. 5. 10:23
 7/9 anonim ***** válasza:

A lakat aranyos.

A védőtalizmán nagyon ezoterikus.

A tarot kártya sorselemzés tipikus csajos program.

De ha a te párod szereti az ilyeneket, akkor jó ötlet.

2014. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Minee válasza:
Én nem dobnám el az egész ötletedet, de szerintem a fúknak kicsit sok lehet az ezotéria, meg amit előttem írtak. A legegyszerűbb és legcukibb részt ragadnám ki, a lakatot. Rágravíroztatnék valami egyedit, és nem tudom hol laktok de egy hídra lakatolnám fel, aztán a folyóba, tóba beledobni a kulcsot, jelképeként annak hogy sosem akartok szakítani. :)
2014. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát...:/ In inkább eggy tortát sütnék neki,vagy megnéznék eggy romantikus filmet..ilyenek,nemkell igy felfujni..:D Ez fuck logic..:D Én nem csinálnék ekkoraügyet,sztem nemkell ez..:D eggy torta is vagy kokuszgolyo,vagy eggy gyertyafényes vacsora is megteszi,szép ruhával..:D:)
2014. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!