Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik teljesen a másik fél klónjává próbálnak válni egy kapcsolatban? Meddig működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Vannak dolgok, amikre én is nyitott vagyok, vagy szívesen kipróbálok, még ha addig nem is hallottam róla, mert talán csak annyi kell, hogy olyan embert ismerjek meg, aki megismertet egy ilyen számomra újdonsággal. De olyan még valahogy soha nem volt, hogy lemondtam volna arról, hogy önmagam legyek, ha valami tetszik, azt megtartom, ha mégse jön be, azzal meg úgy vagyok, hogy kipróbáltam, de nem megy, nem erőltetem. Viszont látok olyanokat, akik a rózsaszín ködben teljesen átalakulnak és valahogy elveszítik az addigi önmagukat, és akár addig kedvelt szokásaikról is képesek lemondani, ha a másik fél nem csinálja, nem szereti.
2018. jún. 28. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem mondasz le a saját énedről és megmaradsz önmagad lenni, akkor nem gáz.


Az a szánalomra méltó, ha az ember feladja saját magát, megszűnik önmaga lenni és teljesen azonosul a másikkal.

Azok a kapcsolatok nem fognak sokáig működni.

2018. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam lemondani önmagamról, bár ösztönözni tud valaki olyan dolgokban, amik számomra érdekesek, és ő jó benne, tanulhatok tőle, vagy látja, hogy nekem menne és biztat... stb., de pl. a spenótfőzelékkel akkor is ki lehetne kergetni a világból, ha a nagy Ő kedvenc étele lenne. :-D És akkor is hallgatnék rockzenét, ha a nagy Ő nem szeretné, max. megoldanám valahogy, hogy ne zavarja.


Igazából azokra az esetekre volnék kíváncsi, amiknél teljesen kifordul valaki önmagából, és nem ösztönzésről illetve természetes kíváncsiságról van szó.


Esetleg van-e itt olyan, aki átélt már ilyet, ő változott meg ennyire, vagy valaki az ő hatására, vagy ismerősi körben látott ilyet, és hogy mégis meddig tartott ki ez a kezdeti lendület?

Van most egy ilyen kapcsolat az ismeretségi körömben, kb. fél éve tart, még nagy a lelkesedés.

2018. jún. 28. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sosem láttam erre példát. Egy kapcsolat működése nem azon fog múlni, hogy egymás klónjai vagyunk-e, tehát elég beteges, tévúton járó ember kell legyen valaki ahhoz, hogy erre “törekedjen”. Amúgysem tudsz valaki klónjává válni, még akkorsem ha beleroskadsz a próbálkozásba. Egy kapcsolatban kell szabad teret engedni a másiknak, mindkét félnek van saját élete, tehát nem értem mit érne el egy ember azzal, hogy majmolja a másikat. Már alapból az is gáz, ha megszállottan rá vagy mászva a párodra, nem hogy még utánzod is őt.
2018. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
A párkapcsolat nagyon nem arról szól, hogy feladod önmagad, hanem hogy egy közös úton haladtok. Ez azért jelentős különbség.
2018. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"A párkapcsolat nagyon nem arról szól, hogy feladod önmagad, hanem hogy egy közös úton haladtok. Ez azért jelentős különbség." - A kérdés viszont nem erről szól.
2018. júl. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!