Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi teper es penzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi teper es penzt költ, segit de nem kezdemenyez nemikapcsolatot, azt erdemes baratzónába rakni?

Figyelt kérdés

Mivelhogy olyan kedves , gondoltam megerdemli h haver legyen

De az h nem kellekneki mint nö ( mert tudom milyen az ) eléggé tepazza az önbizalmam

Nem tudom meddig fogom tudni tenni ezt mert nagyon buszke vagyok de se megserteni se elvesziteni nemszeretném, föleg mert szuksegem van baratokra mert egyedulalló vagyok

Azt hallottam h van egyállandó régikapcsolata

En csak halaval tartozom neki mert ez a ” kapcsolat ” úgy indult h segitett rajtam önzetlenul egy nagyobb problemaban keres nelkul tehat nem parkapcsolatnak indult de rendszeresen latniakar , es programokra visz

De úgy hiszem h huseges es nem akarja megcsalni a nöjet mert az ezek szerint jobbmintén .

De most h ennyit vagyunk egyutt elvartamvolna h lassam bejövök neki



2018. jún. 29. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

"Mivelhogy olyan kedves , gondoltam megerdemli h haver legyen"


én már emiatt tiltottalak volna

2018. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miert haragudjak ra, ha jòt tett csak azert mert nem állneki rám attól még nem ellenseg
2018. jún. 29. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy nem tetszel neki, ha ennyit legyeskedik körülötted... Talán a kapcsolata tarja vissza, ha egyedülálló lenne, rád hajtana.
2018. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat ha visszatartja a kapcsolata akkor amásik jobb neki
2018. jún. 29. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy arra vár, hogy te legyél egyértelműbb! TE tudod, hogy mit akarsz tőle?
2018. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy legyezze a hiúságom , erezzem h növagyok
2018. jún. 29. 19:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fog rád hajtani, amíg te nem akasz tőle semmit. Miért kergetné bele magát valamibe, amiről tudja, hogy neki csak a fájdalom maradna a végén? Barátként legalább a közeledben lehet, és a kapcsolatát se kockáztatja.
2018. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szóval ő nem kell neked, mint férfi, de azt várod, hogy te kelljél neki mint nő? Érdekes gondolkodásmód...
2018. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Te nem vagy szazas kerdezo.
2018. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam h nem jön be mintpasi

Tudom h egy ferfi nem sokat gondolkodik ha bejön neki egy nö

Tehat nem kell filózni h igy gondolkodik úgy gondolkodik es túlbonyolitani !!!

2018. jún. 29. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!