Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan küldjem el? A páromnak elmondjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom röviden leírni.


Párommal több,mint fél éve vagyunk együtt. Jól működő kapcsolatban.

Ott kezdeném,hogy alapjáraton kicsit féltékeny típus,de hétköznapokban még nem zavaróan.


Szóval,bejár a munkahelyemre (szolárium stúdió) egy jól szituált pasi,akivel,mint vendéggel egész jól el szoktam beszélgetni. Néha szokott kávét hozni nekünk,de nem csak nekem,hanem kolléganőknek is.

Lényeg,hogy elkezdett elég keményen nyomulni. Tudja,hogy van párom és már kértem is,hogy fejezze be,de nem nagyon hagyja abba.

A páromnak első beszólogatásokat elmeséltem,de egyből ideges lett és mondta,hogy ha nem áll le akkor be fog jönni meg mondjam meg ki az, stb.


Mai napon bent volt a pasi és amikor előrementem előkészíteni a gépet akkor utánam jött és konkrét ajánlatot tett,meg próbált győzködni,hogy csak egy esélyt adjak neki.

Kizavartam és mondtam neki,hogy mégegyszer ne merjen hozzám közelebb sem lépni ha nem érti meg,hogy nem,ez nem kupleráj és eddig egy normális embernek ismertem meg,megkérem,hogy ne járassa le magát ilyenekkel. Ezután kiment,de mikor lejárt a gép és távozott a szalonból akkor visszaszólt az ajtóból,hogy nem tudja,hogy feladja-e,mert Ő nem szokta.


Olyan rosszul éreztem magamat. Mit tehetnék még?

Már arra is gondoltam,hogy szólok a nagyfőnöknek és kitiltatom,de annyira rosszul érezném magam ettől.


Nem merek szólni a páromnak,mert félek,hogy tettlegességig fajulna a dolog.


Köszönöm előre is


26/N



2018. jún. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

szerintem jobb ha elmondod a kollégádnak, de egyenlőre várj

remélhetőleg megérti, hogy esélye sincs

2018. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, egy talpraesett nő ezt tudja kezelni és nem ő érzi rosszul magát. Nézzél át rajkta, nem hagy, akkor égesd olyan hangerővel, hogy mások is hallják.
2018. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért érzem magam rosszul emiatt,mert eddig egy normális embernek ismertem meg,aki kifejezetten szimpatikus volt.

És azt gondoltam,hogy megérti, hogy nem és utána maradhat minden a régi. De most úgy érzem,hogy nem küldöm el a büdös csába akkor nem fogja abbahagyni.

2018. jún. 27. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A munkád véget és mert rendesnek tűnt, te is kedves voltál hozzá. Sokan úgy értelmezik, már nedves is a bugyid, könnyű préda vagy.

Még hagyod, addig nyomulni fog. Az szokott hatni, ha rendes hangon, a többiek előtt, kikéred magadnak, minek néz.

2018. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,h hagyjon beken. Faradt vagy az iker babaid allando pelenkazasatol . A tobbi gyereked meg az oviban van. Mknden nap koszt es kulit csinalnak otthon. Vegig orditanak.


Ettol csak lepattan mar.

N

2018. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre meglátom mi lesz ha legközelebb bejön.

A kolléganőim tudják,a nagyfőnöknek nem mondtam el egyenlőre.

Az egyik kolléganőm felajánlotta,hogy amikor bejön,Ő fog vele foglalkozni,hogy nekem hozzá se kelljen szólnom a köszönésen kívül.

A páromnak egyenlőre nem mondtam el. Nem tudom erről nektek mi a véleményetek?

2018. jún. 28. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:

a párodat feleslegesen stresszelnéd ezzel, szerintem ne csináld


talán így veszi a lapot, ha jön, hogy te intézd akkor mond, hogy majd a kolléga intézi és ennyi, ne beszélj vele, meg se hallgasd, ne foglalkozz vele

2018. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A párom sem nekem rinyál:)) Van olyan szája, akit elküld, nem igazán van kedve újra próbálkozni:)

Meghúzod magad, mert ja, annak nincs jó vége.

2018. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem rinyálni akarok,csak nem szokásom titkolózni.

Nekem is van szám,nem kell félteni. De nyilván nem kerültél még olyan helyzetbe amikor nem értik meg,hogy mit jelent a nem. A munkahelyemből adódóan és, mint fentebb írtam, eddig kedveltem az illetőt, nem akartam bunkó stílusban indítani.


De nem mondom még neki,hátha befejezi és akkor nem is lesz miről beszélni.

2018. jún. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!