Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, aki a randikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki a randikon elvárja, hogy a férfi fizessen, az valójában saját magát prostituálja?

Figyelt kérdés
Vagyis a szépségéért, nőiségéért cserébe ingyen evés-ivás jogát várja el?

2018. jún. 29. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Hanem azt, hogy ha a férfi hívja el találkozni, akkor fizesse is.
2018. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
bizony az! egy normális nő ilyet nem vár el!
2018. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Csak nőnek akarja érezni magát. Nincs ebben semmi. Gondolom egy pizza vagy egy vacsora senkit nem zsigerelt még ki. (mondjuk én pont az ilyen miatt mindig felvàltva fizettünk ezzel elkerülve ezeket a feltételezéseket)
2018. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha a férfinak örömet okoz meghívni a nőt erre-arra, miért ne tenné?
2018. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, ha a haverok meghívnak egy sörre, te sem utasítod vissza. A csajt meghívja a férfi, akkor úgy illik, h ő fizesse. Nem muszáj egyből étterembe hívni vkit, ez a férfi odahívja, akkor meg fizesse is.
2018. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Igen. De ez már egy szokássá alakult, harapnak érte ha úgy nevezed ami :)


A nők sok mindent elvárnak a nőiségükért, ezt "udvariasság" néven enyhítik.

2018. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Az fizet, aki meghivja a masikat es kivalasztja a helyet.
2018. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát én többször is felvetetettem,hogy én fizetek,de az összes pasi elutasította.37/N,a pasik 20-as,30-asok voltak...
2018. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

te férfinak éreznéd magad ha elvinnél kajálni egy szép nőt és hagynád hogy magának fizessen?

mert én nagyon nem

2018. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%
#8 igen, mert ha nem utasítják el, akkor a nő le is pattintja őket "ilyen sóher pasi nekem nem kell" ezt tudja minden férfi aki nem most jött le a falvédőről.
2018. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!