Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban nagyon el gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nagyon el gondolkodtam azon, hogy van itt olyan férfi aki meleg és a "társadalmi bántások " miatt nem merte fel vállalni hogy a saját neméhez vonzódik? És olyan nők akik ugyan ebben a helyzetben voltak képtelenek voltak fel vállalni?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit meg bántani ne értsétek félre ! De nagyon érdekel esetleg ha "vissza fordíthatnátok " az időt változtatnátok rajta ? Milyen a jelenlegi pártokkal? Lelkileg nagyon meg viselt? Előre is köszönöm a pozitív válaszokat! <3 ...

Egy kíváncsi 20 /L .



#fiú #nők #leszbikus #Biszex F / N
2017. márc. 4. 04:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még ki hagytam azok akik férjhez mentek vagy meg nősültek esetleg gyerek is van milyen az ellenkező nemmel ? Meg visel ? És észre vették ?
2017. márc. 4. 04:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. ugyanaz a kategória, mint mikor valaki csak kényelemből vagy érdekből házasodik, sajnos nem tudom őket sajnálni, mert a kirakat életükhöz keresnek egy alanyt nem gondolva arra, hogy a másiknak is lenne döntési joga, ha be lenne avatva. De nincs. Az ilyen kapcsolatokban hiányzik a szex, a lúzer férj v. feleség meg nem érti miért van folyamatosan visszautasítva.

Ha valaki meleg, biszex az önmagában nem probléma, de ne vezessen meg senkit, ne házasodjon, csak azért, hogy fedve legyen.

2017. márc. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nagy szemétség tényleg ezt eltitkolva a pár elől hetero kapcsolatban lenni.
2017. márc. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak szerintem ilyen emberek ... Ne haragudjatok de olyan személyt kérdeztem aki ilyen helyzetben van :) !
2017. márc. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!