Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatban valentin napi ajándék? Belefér?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologról van szó, egy kb 2000 forintos édességgel lepett meg valentin napon a 'partnerem'. Előtte szóba se került, hogy bármit is adnánk a másiknak, és teljesen meglepett a dolog, hiszen mégis csak a szerelmesek ünnepe ez, nekünk pedig csak egy laza viszonyunk van.

Mit gondoltok, esetleg elképzelhető, hogy többet akarhat, vagy szimplán csak figyelmes? Akik voltak már ilyen viszonyban, adtak ajándékot erre az alkalomra egymásnak?


2018. febr. 17. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy akar egy hülye édesség miatt többet. Hány évesek vagytok?

A barátságot meg nem nagyon kéne belekeverni, mivel barátok közt simán lehet ajándékozni, ennek meg semmi köze ahhoz.

2018. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az ajándékozáson akadtam fenn, hanem hogy mikor tette ezt. Nekem eszembe nem jutna egy barátomnak adni bármit is ezen a napon. Huszonévesek vagyunk egyébként.
2018. febr. 17. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En is kaptam mar csokit ,sott meg egy szeretlek feliratos valamit is.


Meg se akart semmi komolyat.

2018. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi régen a legjobb barátommal simán adtunk egymásnak csokit aznap, ha találkoztunk. Nem mindenki veszi ezt a napot ilyen véresen komolyan.

Biztos, hogy tisztázva van, hogy hogy vagytok egymással? Mert ha annyira "barátság" is, meg lehetne tőle kérdezni, itt senki nem lát a fejébe.

2018. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk már persze a dologról, de még régebben, nem ennek kapcsán. Nem véletlenül írtam, hogy ez barátság extrákkal, ebben állapodtunk meg, hogy ezen a szinten fog mozogni a dolog. Csak most ez kicsit gondolkodóba ejtett.
2018. febr. 17. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen jellegű kapcsolatom, én adtam neki bort, ő adott nekem csokit, de nem akartunk ettől függetlenül többet. Részemről "Gondoltam rád, jó veled" jellegű ajándék volt. Szóval nálunk belefért. De ha van kérdés írhatsz privátban.
2018. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belefér, de minek?
2018. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!