Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új barátommal minden oké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátommal minden oké LENNE, ha nem lenne az exe. Imádom, odavagyok érte, de ha ott az exe, akkor szinte kellemetlen, hogy ő a barátom. Mert úgy szét van alázva. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kicsinálja a csaj, és a pasim egyáltalán nem tudja megvédeni magát. Legutóbb pl. úgy vágott vissza az exének, hogy lekicsinylően kérdezte: "Ennyit tudsz?" Erre az exe zsigerből: "Ezt kérdeztem, mikor először lefeküdtünk." Vagyis teljességel képtelen visszavágni neki.

Olyan ciki. A csaj zseniálisan szétalázza a barátomat, ő meg csak ég bénán... Ilyenkor szinte zavar, hogy én vagyok a barátnője. De ha nincs ott az ex, minden mesés.


2018. júl. 1. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Miert nem szopod le neki.
2018. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért foglalkozik a barátod a volt barátnőjével. Milyen szituációban kell ezt elképzelni? Ilyen viselkedés után már rég ignorálni kellett volna a csajt neki is és neked is, ha meg ezek után is folytatja azzal csak magát égeti. Majd megunja. Egyébként az se lenne hátrány, ha nem ereszkednétek le ilyen szintre ahol divat egymást alázni.
2018. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért lógtok együtt az exével?
2018. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, hogyan kerül a közeletekbe az ex.. A barátod nem tudja vagy csak nem akarja vele szemben megvédeni magát?
2018. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább azon aggódnék, hogy miért van ott az ex az életetekben.
2018. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell találkozni az exszel. Ennyire egyszerű. Kérlek ne kezdj bele egy történetbe, hogy ti ezt miért nem tudjátok megoldani, micsoda eposzba illő akadályai vannak ennek, közös baráti kör stb. Az én köreimben szakítás után az ember nem keveredik össze az exével, mert nincs dolguk egymással, nem kezdenek bele ilyen gyerekes vitákba. Én két-három évente szoktam találkozni az exemmel a Népligetben, a barátom pedig négy éve nem látta az övét. El lehet ezt kerülni, ha valaki igazán akarja.
2018. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 NDSM ***** válasza:
Szerintem szakíts! Aki nem tudja az exét kizárni a privát életéből, az ne legyen más hölgynek a pasija! Mennyen vissza az exéhez, ha annyira fontos neki!
2018. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eltűnt a kérdező, mint szar a ködben!
2018. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tűntem el, itt vagyok.
2018. júl. 1. 18:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Közös baráti kör.
2018. júl. 1. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!