Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen apróság jelentheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen apróság jelentheti hogy nem vagyok neki fontos, vagy szerintetek sem lényeges?

Figyelt kérdés

A barátommal beszélünk minden nap, általában írunk egymásnak, pár sort reggel és este. Reggelente ő szokott nekem, délután-este meg van hogy megkérdezi hogy telt a napom, vagy ilyesmi... vagy mást ír. Olyan is van, hogy én írok neki. A napokban volt mikor reggel és este is ő írt, de olyan is volt hogy beszéltünk többet, így nem igazán lett volna még este írni egymásnak. Holnap találkozok vele, így ugye az normális hogy ma este nem ír? Én nem írtam neki... Az gondolkodtatott el, hogy tudja, hogy nem vagyok nagyon jól most a napokban, bár csak a fogammal vannak gondjaim, de azok napok óta. Látszik, hogy aggódik értem... meg orvosnál is voltam vele, de rendben ment minden. Így ezek mellett szerintetek jogos lenne megsértődni hogy nem írt, vagy nem?


Jelenleg nem érzem hogy annyira bántana, bár vártam volna, hogy ír, mint máskor mikor én nem.

Nektek ez rosszul esne vagy titeket sem érintene annyira?


2018. júl. 1. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha másnap találkozunk, akkor mondjuk elfogadható, hogy nincs nagy írogatás szerintem, de itt arról beszélek, hogy ha például tudja hogy napok óta fáj a fogad, akkor rosszul esne-e, hogy nem érdeklődik este hogy vagy.
2018. júl. 1. 19:42
 2/12 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy ti megsértődnétek-e például ezért, vagy hidegen hagyna, ha egyébként látszik, hogy aggódik meg általában sok mindent tesz értetek.
2018. júl. 1. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan.. hány éves vagy? 12?


Ne hisztizz hülyeségeken és ne játszmázz.. Nyugodtan írhattál volna neki te is.

2018. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel, hogy ti fontosnak tartanátok-e egy ilyet, vagy sem. Nem az érdekel, hogy mit kellene vagy nem kellene csinálnom.
2018. júl. 1. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
één már túl vagyok ezeken a dolgokon. az összes játszmán meg ilyeneken. ha valaki nem ír, írok én. Ha nem érdeklem, jobb mielőbb megtudni.
2018. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első válaszolóra reagálva: ezt is többféleképp lehet érteni. Úgy is, hogy például írhattam volna én. De úgy is, hogy miért nem írt ő, ha érdeklem.

2018. júl. 1. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezeket a dolgokat én is fontosnak gondolom és nekem is rosszul esne. Igen, bizony hogy jelentheti azt, hogy kevésbé érdekled.Tapasztalat. Nem tudom ez esetben erről van e szó....
2018. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha más napokon meg sokat írt? Például tegnap vagy még máskor is a héten... Meg látszott teljesen hogy aggódott.
2018. júl. 1. 22:59
 9/12 A kérdező kommentje:

Sokat írt napközben másik napokon meg ma reggel írt. Korábban, látszott hogy aggódik értem. Például megijedt mikor egy ideig nem válaszoltam, mert azt hitte rosszul lettem. Meg mikor elmondtam a félelmeim a dologgal kapcsolatban, mindig biztatott.

Ezek viszont azt mutatják érdeklem, nem?

2018. júl. 1. 23:02
 10/12 A kérdező kommentje:
22:10re reagáltam főleg az utóbbi kommenttel.
2018. júl. 1. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!