Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, járnátok egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, járnátok egy férfival, aki rövidlátó, bulldog fogsora van (nem egyenes, hanem kifelé áll) és gombás a lábujja?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Igazi álompasi...ja, nem :D
2018. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy rövidlátó vagy, nem különösebben probléma, a legtöbb embernek nincs tökéletes látása. A fogsor nem mindegy mennyire áll ki, fogszabályzóval pedig amúgyis kezelhető. A lábgombát meg nem értem, jó hogy nem írod ki, hogy hasmenésed van vagy aranyered. Vagy hosszú ideje fenálló kezeletlen lábgomba? Mert az gáz. Persze ez úgyis csak trollkérdés, de na...
2018. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kérdés egy baromság. Miért ezeket a tulajdonságokat emelted ki? Erre válaszolj kérdező, mi értelme ennek a kérdésnek?

Rengeteg ember rövidlátó, rengeteg embernek szabálytalan a fogsora, és a lábgombát is mindenki elkapja egyszer, erre való a Canesten, egy hét alatt ki lehet kezelni. Ezek nem problémák. Az a probléma, hogy neked valami baj van az agyadban, hogy ezt így csokorba gyűjtötted és kérdést tettél fel erről. Sokkal nagyobb gondok vannak nálad ezeknél, csak azt vagy nem látod vagy úgysem fogod leírni.

2018. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Ugye, hogy unatkozol? Valami más nem jutott az eszedbe, olyan szép idő van:)
2018. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért azzal tisztában vagytok, hogy a felnőtt fogszabályzás többszázezer forint és éppen ezért a szabálytalan fogsor nem fetétlen igénytelenség jele? Pl nekem tiniként volt fogszabályzóm, mégis az alsó fogsoromon az első 2 metszőfogam között baromi nagy rés alakult ki..és mivel még egyetemre járok, nincs pénzem megcsináltatni, szüleimet meg nem akarom félmillióval lehúzni.


De a lábgomba kezeletlensége már igénytelenség, mert az olcsó művelet lenne, a rövidlátással pedig semmi gond nincs párkapcsolat szempontjából.

2018. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
járnánk, méghozzá rosszul..
2018. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

A legtöbb ember rövidlátó, ez a korral esetleg javul.

A fogsora sem tökéletes a többségnek, ha nagyon problémás, arra is van megoldás, fogorvos, fogszabályzó.

A gombás lábat is lehet kezelni, Canesten, Terbisil, Teafa olaj vagy szappan, ha meg ezek nem elegendők, akkor bőrgyógyász. Sokan elkapják ezt is, zárt cipő, közös zuhanyzó, még a címlapokon pózoló sportolók is, de kezelni azért kell, mert nem hiszem el, hogy nem kellemetlen érzés. Én is kínlódtam ám vele sokáig a talpamon, aztán nekem a Terbisil jó volt végül (a Canesten gyengének bizonyult).

2018. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Geccc, ezt a kérdést...😂😂😂
2018. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez alapján a fiatal Tom Cruise is lehetne, neki is érdekes a fogsora.

A szemüveges pasik nekem kimondottan bejönnek. A lábad meg kezeld.

Ennyi.

2018. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Tehát egy kenőcs, egy pofás szemüveg és egy fogszabályozó. Ennyi kell, hogy elégedett légy és elérd a kívánt állapotot ? Nem rossz, hajrá. A fogszabályozó 3 kiló, a kenőcs pár ezer forint, a szemüveg pedig ha raj akarsz lenni, akkor 60 körül már van. Megvagy durván 350 pénzből és nedvesíted az utcát.
2018. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!