Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy zárkózott férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy zárkózott férfi, ha szerelmes?

Figyelt kérdés

Hogyan viselkedik a szeretett nővel, a nő közelében?

Meg tudnátok azt is fogalmazni,hogy miért vagytok zárkózottak?



2018. júl. 2. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Gondolom mivel zárkózott, nem veszed észre rajta, csak apróbb jelekből lehet következtetni. Zavarba jön, izzad, hebeg-habog.

Alacsony az önbecsülése, így nem is fog nyitni, ha szerelmes.

2018. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én zárkózott vagyok voltam már szerelmes és nem értek egyet az előttem szólóval.


22/F

2018. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Kedveskedek neki, figyelmes vagyok vele, törődök a lelkével, mint embert is meglátom, nem csak mint nőt. Igénylem ezt visszafele is, illetve azt, hogy ne szorítson sarokba. Adja tudtomra egyértelműen, hogy kellek neki, de hagyjon teret, hogy én hódíthassam meg.

Introvertált vagyok, ezen mit indokoljak? Vslaki egyszerűen ilyen, más meg extrovertált vagy ambivertált.

2018. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott, akkor úgy viselkedik. Mit számít a kérdésben, hogy férfi?
2018. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen másképp, mint általában a külvilág fele. Párkapcsolatban ès közeli barátokkal szemben kevésbé zárkózott.


Bár hogyha ti nem vagytok kapcsolatban, nem állsz közel hozzá, akkor még nem kéne szerelemrõl beszélni, max. tetszésrõl, vonzalomról.

Amíg nem ismer vagy semmilyen viszonyban nem álltok, akkor zárkózott, elfojtja az érzéseit, gondolatait, de ha sikerül közel kerülnöd hozzá, akkor megváltozhat veled szemben.

2018. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erősen függ attól is, hogy a szeretett nő mit jelez felé.

Ha alacsonyabb az önbecsülése, félénkebb, akkor nem igen fog kezdeményezni. Ilyenkor csak úgy alakulhat, ha a nő türelmes és kitartó. Fokozatosan, lassan közeledik felé, amíg megnyílik.

2018. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

1-es


Az alacsony az önbecsülésnek semmi köze nincsen a zárkózottsághoz, nagy blőséget írtál.


Az én önbecsülésem tök rendben van, mégis vagyok olykor zárkózott, inkább csak idegeneknél. Ez köszönhető az érdektelenségemnek, vagy máskor a visszahúzódóságomnak, esetleg még intorvertáltságnak, de az önbecsülésnek biztosan nem, én pl köszönöm elégedett és rendben vagyok ettől magammal. Sőt, sok embernél jobbra is tartom magam. (Ok, ez már majdnem egoizmus, de így legalább érted). :D ;)

2018. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!