Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez azt jelenti hogy megismert valakit?

Figyelt kérdés
távkapcsolatban vagyok a párommal, a whatsappon szoktunk beszélni, de van vibere is, de amikor megnéztem mindíg azt láttam hogy kb egy éve vagy fél éve már nem tudom pontosan mikor volt elérhető utoljára, magyarul nem használja.... ma megnéztem és reggel elérhető volt, lehet hogy megismert valakit akivel ott beszél? érdekes hogy eddig nem használta egyáltalán....
2018. júl. 3. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Arany szabály: távkapcsolatban és online állapot jelzőben sose bízz.
2018. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hajahjjj, vannak bajok.
2018. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert?
2018. júl. 3. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Hát, komoly önértékelési és bizalmi gondjaid lehetnek, ha csak ennyiből azt hiszed h máris megcsal.

Én a gyk-s accomat 4 év után kezdtem el újra használni, gonoszkodás céljából, most még is az én vőlegényem gondoljon arra hogy mással traccspartizok?

Skype-t 5 év után nyitottam meg, csak h megnézzem az első levelezgetéseinket, nosztalgiázás miatt.

Lehet a távkapcsolat nem neked való...megéri?

2018. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem erről van szó, caak ha logikusan végiggondolom, eddig nem használta, szóval aki fontos neki (család, barátok stb) velük nem ott beszél, akkor nem elgondolkodtató, hogy vajon miért?
2018. júl. 3. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Tudod mit? Igen, igazad van, teljesen! Van okod gyanakodni! Teljesen logikus a magyarázatod, és az egyetlen is erre a helyzetre. Csak kérlek éjjel ne gyere be hozzám világító szemekkel, meg késsel a kezedben, mert eskü félek tőled :D
2018. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél
2018. júl. 3. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, szerelmesen sok ember megzizzen, tök fölösen lesz betegesen paranoiás, meg tényleg az "őrült nőszemély" effektusba tud kerülni. Fölösen. Nem kell rögtön erre asszociálni, meg egyszerűbb ha fogod magad, rákérdezel, és meglátod h reagál. Te jobban ismered mint mi, tehát neked kell ezt tudnod...de ezekhez a dolgokhoz nem kell nagy ész :)
2018. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!