Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátomnak elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátomnak elkezdett irogatni az exe (aki már többször tönkre akarta tenni a kapcsolatunkat) és van 1-2 lány akivel beduèlget akkor szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom nekem nagyon elegem van ebből. Nagyon szeretem de féltem hogy el fogom veszíteni, és ha nem úgy hogy szakítok akkor valamelyik csaj bekavar.

Ha nagyon nyomulós az ex és most megint valahogy a felszínre került és most nem annyira ahatározott abban, hogy lekoptatja rögtön akkor jobb lenne ha szakítanék vele?

Nagyon szeretem tényleg de nem szeretnék idegeskedni hátha megcsal az exel akit akkoriban nagyon szeretett.


Mit tennétek a helyemben?

Minél hamarabb szeretném eldönteni mit tegyek.


20L



2018. júl. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az ex el tudja bizonytalanítani, akkor szakíts.

Ha fennáll a veszélye annak, hogy a havercsajok bekavarnak és ez tönkreteszi a kapcsolatotokat, akkor szakíts. Ha valóban szeretitek egymást és érett felnőttek vagytok, akkor nem kívülállók szarkavarásán múlik a kapcsolat. Ha a párod ennyire befolyásolható, akkor lehet érdemes más partnert keresned.

Ha már többször jelezted a párodnak, hogy neked mi az, ami nem fér bele a kapcsolatba, ennek ellenére ő folyton olyan dolgokat tesz, akkor is szakíts. Ha mások az elképzeléseitek a kapcsolat kereteit illetően, akkor nem vagytok egymáshoz valóak.

2018. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NDSM ***** válasza:
Ha a párod tisztelne, akkor minimálisra korlátozná a beszélgetést az exével, vagy te is láthatnád a kommunikációt! Szerintem szakíts, mert később jobban fog fájni.
2018. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
szakíts. Az mindent megold. Jobb, mint a gyorskölcsön.
2018. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig le volt neki tiltva mindenhonnan, de mostanában újra húzta vagy mit csinált a telefonjaval, és azóta állítása szerint a facebookról letiltott emberek vissza tiltódtak mert újra le kellett szedni az alkalmazásokat (azért ezt én sem veszem be)

Nagyon hirtelen haragú és most nem hiszem el amit mond akkor ideges.

De nem érdekel ha még egyszer rákérdezek és nem mond igazat akkor szakítani fogok hiába szeretem

2018. júl. 3. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Draga, ha be tud kavarni, akkor engedd
2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kamuhegyek...

Sztem ha pl. facebookon volt letiltva, akkor az facebookon volt letiltva és nem a telefonján, azaz ha bárhonnan lép be a fb-jába akkor is le kell hogy legyen tiltva. Az app letörlés meg telefon újrarakása nem fogja feloldani a tiltást...azért ne hagyd h hülyének nézzen. Menjen akkor az exéhez aztán nyaljon be neki nyugodtan...

2018. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!