Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm nem írt semmit Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem írt semmit Nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, dolgozunk mind a ketten, 6 kor szokott végezni a melóval, előtte küldtem egy csomó üzenetet neki, nem válaszolt, ami nem is gond, hiszen dolgozott. De 6 után sem válaszolt semmit , és este 9 óra környékén írtam neki, hogy miújság , erre rögtön válaszolt rá hogy most épp a barátnőjénél van fenn.

Picit zavar miért nem tudta ezt elmondani nekem, hogy felmegy este kicsit hozzá ne aggódjak stb, nem az a fajta vagyok akinek minden másodpercben be kell jelenteni hogy mit csinál stb, de azért jól esett volna

?


2018. júl. 4. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez gáz. Ha valaki szerelmes a másikba, akkor alig várja, hogy valamiképpen kereshesse őt. Legalábbis én magamból indulok ki. Főleg, ha távkapcsolat, ami miatt eleve nem is tudnak a szerelmesek annyit együtt lenni, amennyit szeretnének/jól esne nekik. Fura. Nem csak amolyan tartalék vagy neki, nem úgy értem, hogy megcsalna, csak olyan jó, hogy vagy neki, de ha nem keresed, akkor ő sem veszik bele.
2018. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján az fajta vagy, akinek minden másodpercben be kell jelenteni, hogy mit csinál. Hagyd őt is élni. Hívd fel, ha olyan van, vagy írj neki, aztán válaszol, ha válaszol.
2018. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az elsővel.

Idővel az ember változik és sok mindentől függ, hogy ki mennyire aktív egy kapcsolatban. Harminc évesen pl. már nem úgy vagyunk egy kapcsolatban, mint tizenöt évesen az első nagy szerelemben.

Mi is távkapcsolatban élünk, de nálunk az ilyesmi nem okoz gondot. Nyilván ha írok a páromnak és elolvassa, akkor rosszul esik, ha nem jön órákig válasz, de arra nem tértél ki, hogy el is olvasta és úgy nem válaszolt vagy nem is látta amiket írtál neki?


Szerintem ha ez nem rendszeres, akkor ne aggódj rajta annyit. Tapasztalatból írom, hogy a távkapcsolat ezért rossz, túl sokat vagy egyedül és van időd agyalni. Ne tedd, mert túlagyalod a dolgokat!


Ennél nagyobb gondotok sose legyen! ;-)


37/N

2018. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El is olvasta és úgy nem válaszolt rá, csak írtam neki még egy üzenetet, hogy miújság, és arra írta hogy a barátnőjénél van
2018. júl. 4. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem rendszeres, akkor ne aggódd túl! Ha ez rendszeressé válik, akkor már gond van, de addig ne agyalj ezen sokat, mert mindenfélét be fogsz képzelni. Ha mégegyszer előfordulna (kis isőn belül), akkor kérdezd meg, miért van ez így.

Mi nem lakunk messze egymástól, de csak hétvégén tudunk együtt lenni. És hiába nem kérjük számon egymást, mindenről beszámolunk egymásnak. Szeretem tudni, éppen mit csinál, és jól esik, hogy magától mondja.

2018. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont igenis vedd komolyan, ez egy finom jelzés arra, hogy nem tűri, hogy elszámoltasd. Változtass a viselkedéseden.
2018. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ragadj a seggebe.
2018. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!