Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem, nem okozz lelkiismeret furdolást! Miért? 5éve vagyok együtt a párommal! Dolgozom, és ott a munkahelyemen van egy srác2hetente összefutunk, de akkor azon a héten mindennap!

Figyelt kérdés

Néha felhív, néha csók is történik!Nekem nagyon tetszik, én is neki!Korán házasodtam de a férjemet nagyon szeretem, mit tegyek?Ugye ne mondjam el?


22éves leszek


2010. jún. 17. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
nem szereted a férjedet
2010. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
te döntesz, szerető férj v egy kis munkahelyi kaland...
2010. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj egy videót és rakd fel a napisz@r-a és várd a fejleményeket.A hatásnem fog elmaradni majd ha a párod meg lát
2010. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Ringyó vagy. A férjed helyébe kapnád a pofont.
2010. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

egy fellángolás végett ne dobd a férjed.



dr.b

23 F

2010. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Majd rájössz ha meg tudja a férje milyen lotyóval él együtt.

Hülye vagy kisanyám!!!

2010. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
minek ennyi évesen férjhezmenni? ez lesz a vége.. még nem élted ki magad.. kész..
2010. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hány éves a srác? csak mert... jézusom mintha magamról olvasnék, csak a te korod nem stimmel :S :O
2010. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
23
2010. jún. 17. 21:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
wow ez gyors válasz volt. oké akkor hagyjuk ez nem én leszek :D am teljesen átérzem azt a vívódást amit érezhetsz, de nincs ötletem. Hát te döntesz, ha még csak öt éve vagytok együtt a férjeddel, és még gyerek sincs akkor még ideje "kiszállni", minthogy húsz év múlva vedd észre, hogy nem működik a házasságod, de inkább gondold át százszor, mint egyszer sem, és feltétlenül adj időt a dolognak, ne hagyd, hogy a kezdeti felángolás elvakítson, egyáltalán ismered a rendesen a srácot??
2010. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!