Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Capslock kérdése:

3hónapja vagyok együtt a barátommal. A munkahelyemen régebben volt egy kapcsolatom egy családos férfival. Az utóbbi napokban úgy néz ki, hogy megint "újrakezdtük" a dolgot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai, de összeköltöztünk a barátommal. Minden stimmel, de nekem mégis hiányzik valami. Nem vagyok szerelmes, pedig ennyi idő elteltével még szárnyalnom kellene. nem akarom megcsalni a barátomat,viszont ezt a másik férfit sem tudom elfelejteni...és vele nagyon jól érzem magam,a barátomat viszont nem akarom elveszíteni. tanácstalan vagyok. maradjak a biztos,de unalmas kapcsoltban,vagy válasszam a családos embert? nem tudom mit tegyek. ti voltatok ilyen szituban? /21 éves lány vagyok/
2009. máj. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En a csaladost alapbol elfelejtenem, az unalmas pasit meg lecserelnem egy szorakoztatora :))

Sok szerencset a helyes donteshez!

32\l

2009. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is egyet értek az előző válaszolóval. Egy családos férfi úgysem fogja otthagyni a családját, mert a férfinek a családja jelenti a mindent. Fiatal vagy még nézz valami izgalma partnert!!!
2009. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mit "kellene" érezned. Lehet, hogy csak azért érzed unalmasnak a kapcsolatodat, mert a kaland izgalmasabbnak tűnik. Én mindenképpen nemet mondanék a családosnak. Próbáljátok feldobni a kapcsolatot a barátoddal.
2009. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a családost mindenképpen hagyd békén! sőt még egy rövid megjegyzést tehetnél még utoljára neki arról, hogy esetleg van egy felesége, nem kéne mást hajkurásznia!

a barátoddal való összeköltözés még korai volt kicsit szerintem, de ebbe végül is senki nem szólhat bele... ha nem vagy tényleg szerelmes, akkor hosszútávon nem lesz egy jó kapcsolat szerintem, de lehet, hogy csak a családos iránti lángolás nyomja el. Egyelőre szerintem maradj a barátod mellett...

2009. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a családost. Feltéve ha nem akarsz lelkiismeretfurdalást hogy tönkrement miattad egy család. Mert előbb utóbb ez lesz a vége. Ha a párodat meg nem szereted akkor mondd meg neki mit érzel. ne hazudj neki semmiképp.
2009. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!