Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a reakciója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a reakciója?

Figyelt kérdés
A barátnőm lefeküdt részegen egy idegen palival! A barátnője hívott fel, hogy menjek érte mert nem tudnak vele mit kezdeni! Éjszakás voltam de mentem rögtön, a barátnője mutatta, hogy holvan de az ajtó be volt zárva! A srác akivel volt a barátja annak a srácnak akinél a "buli" volt! Kezdődött ott hogy nem akart beengedni a szobába "elintéztem" az ajtót végül mondhatni kinyitottam és a srác kapott egy kicsit! Ezután már nem vittem haza a volt barátnőmet elmentem nekem ennyi pont elég volt! A csaj vissza akar jönni hozzám, egyfolytába zaklat, de a rendőrségen tanúskodott ellenem! Ez mi??? Most 2 rendbeli súlyos testisértésért vádolnak meg garázdaságért! Most szerintetek ezek normálisak?
2018. júl. 5. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Vissza ne engedj egy ilyen nőt az életedbe, csak kapsz még egy hátba szúrást.
2018. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A csaj is kapott, mert 2 rendelt írsz?
2018. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem! A gyerek meg a haverja aki már a kapun se akart beengedi!
2018. júl. 5. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ja, értem! Amúgy megérdemelték, téged megértelek. Viszont én inkább a csajnak adtam volna. A gyerek csak élt a lehetőséggel.
2018. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A csajt kellett volna elverni, mint szódás a lovát. A gyereknek elég lett volna egy hatalmas pofon.
2018. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na ez a csaj egy 21 éves "felnőtt nő" a srác 1 hónap múlva lesz 18 a barátja meg 19 éves! A barátnő aki értersített azt mondta hogy ez a 2 fiú leitatta ami ellen nem tiltakozott, de amikor a fiatalember el akarta vinni arra már azt mondta, hogy van barátja, de ennek ellenére nem tudott védekezni mert ugye kuka részeg volt és ekkor hívott a barátnője hogy menyek mert nem tudnak vele mit kezdeni (3 an mentek csajok), Na most a 19 éves rendezvény szervező úr azt mondta vissza vonja a feljelentést de akivel a barátnőm volt nem mivel nincs 18 ezért van a szüleinek beleszólása! A feljelentés meg úgy történt meg, hogy mivel a gyerek is ittas volt ezért az incidens után roszulett> mentő > rendőr!
2018. júl. 5. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont a gyereket kell feljelenteni nemi erőszakért. Ahhoz képest, hogy felnőttnek mondod a b nőd, elég gyerekes, mert vallott ellened.
2018. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd meg nem akar hamis tanuzásért ülni, én megértem. minek tanuskodjon hamisan? odamentél lepofoztad a két gyereket, ez az igazság. nem állit ő se mást csak ami történt. én nem kérném hogy hamisan tanúzzon.
2018. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt meg is értem nem is kértem tőle!

De a másik is feljelentett pedig rajta még külsérelmi nyom se látszott és még hogy ne, hogy ennyivel megússzam még az ajtót is fizessem ki amikor kértem, hogy nyissa ki! Remélem a gyerek szülei is belátják, hogy ez már komoly dolog amit a fiuk tett!

2018. júl. 5. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért, mit tett?


FOGALMAD sincs, hogyan zajlott, momentán, azt lehet bizonyítani, hogy te betrtél egy házba, és bántalmaztad az ott lévőket.


Ez elég súlyos vád. A csajod meg vagy feljelenti a két csávót, vagy nem, ez már az ő dolga, momentán húzd meg magad, mert a vádak állnak ellened.

2018. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!