Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a reakciója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a reakciója?

Figyelt kérdés
A barátnőm lefeküdt részegen egy idegen palival! A barátnője hívott fel, hogy menjek érte mert nem tudnak vele mit kezdeni! Éjszakás voltam de mentem rögtön, a barátnője mutatta, hogy holvan de az ajtó be volt zárva! A srác akivel volt a barátja annak a srácnak akinél a "buli" volt! Kezdődött ott hogy nem akart beengedni a szobába "elintéztem" az ajtót végül mondhatni kinyitottam és a srác kapott egy kicsit! Ezután már nem vittem haza a volt barátnőmet elmentem nekem ennyi pont elég volt! A csaj vissza akar jönni hozzám, egyfolytába zaklat, de a rendőrségen tanúskodott ellenem! Ez mi??? Most 2 rendbeli súlyos testisértésért vádolnak meg garázdaságért! Most szerintetek ezek normálisak?
2018. júl. 5. 14:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Leírtam mit tett! A volt barátnőm próbált ellenkezni de teljesen részeg volt! Ezt 2 ember tanúsítani tudja meg még jó néhány látta! Én meg mért húzzam meg magam? A csaj jelenleg is itt pityereg, ha engem elő vesznek akkor a gyereket is!

És akkor leírom meg 1× hogy mit tett leitatta a barátnőmet egy másik sráccal majd szépen felvezette egy szobába úgy, hogy a lány még akkor se volt magánál amikor én odaértem!

2018. júl. 5. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!