Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így elő tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így elő tudnám csalogatni belőle, hogy mi is a helyzet? A reakciója elárulná egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm, aki bejön, és nagy eséllyel neki is bejöhetek, mert folyamatosan flörtöl velem és keresi a társaságom. Viszont amikor közeledni akartam, akkor mindig visszatáncolt.

(Amolyan macska-egér játéknak érzem, amit unok már kicsit.)

Csütörtökön meló utána elmenetünk kollégákkal lazítani egy koktélbárba, és ő is jött a munkatársaival (egy helyen dolgozunk, csak más osztályon).

Megláttam egy régi osztálytársnőmet, hogy a barátnőivel ő is ott lazít, és hát nem vagyok olyan, hogy ha ismerőst látok, akkor ne menjek oda pár szóra.

Erre az említett lány ezt kiszúrta, hogy ott beszélgetek és "ismerkedek" más lányokkal (ő ugye nem ismerte volt osztálytársamat), és erre odajött, aztán konkrétan belenyalt a fülembe!!! A szavam is elakadt. Majd elnézést kértem, és utána mentem, hogy ez mi volt. Erre azt mondta, hogy: "Játszottam kicsit!" - és vigyorgott.


Most vasárnap egyik haverral megyünk koncertre, mert nyertem páros jegyet (direkt nem őt hívtam el, mert hát mindig visszatáncol).

Eszembe jutott most, hogy ha esetleg nem jön össze semmi új ismerkedés a koncerten, akkor hogyan tudnám megoldani, hogy hétfőn kiszívott nyakkal menjek melóba? :D (Lehet hülye ötlet, de szerintem beválhat, érdekelne mit reagál. Vélemények!?)

Az olyan válaszokra, hogy "Kérd meg haverodat." nem vagyok kíváncsi, köszi! :D

Mivel tudom megoldani itthon házilag ezt? Fizetni sem szeretnék érte, ezzel is kár próbálkozni, meg hülyén is jönne ki. XD


28/F



#ismerkedés #érzelmi játék #szándék tesztelés
2016. szept. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Két ujjad közé fogod a bőrt, és csavarsz rajta egy erőset. Pont úgy fog kinézni.


A csajjal meg beszélgess el, hogy most akkor döntsön, mit akar, mert ha neki nem kellesz, de sorban elmarja a nőket körülötted, akkor esetleg te sem állsz jót magadért.

Hül.ye vagy, ha belemész ebbe a játékba. Akinek kellesz, az tudja elsőre, de a csaj csak élvezi, hogy neki udvarolsz, fényezed az egóját.

Tojd le magasról, ne is foglalkozz vele, és látványosan udvarolj másnak melóban. Egyből ki fog derülni, mit akar tőled.

2016. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na majd megpróbálom.


(Nem írtam, de sejthető, hogy a csütörtöki dolog nem az első volt, csak kb. a legextrémebb.)

2016. szept. 24. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
28 eves felnott ferfikent komolyan itt tartasz? :D
2016. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés frenetikus :DD Annyira nem erre számítottam a végén :DDD
2016. szept. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, akkor leírom még egyszer:

A csaj semmit nem akar tőled, csak annyit, hogy ugrálj körülötte, udvarolj, és fényezd az egóját.

Ezért marja el a csajokat mellőled, és ezért nem megy el veled randira.

Teljesen felesleges ebbe több energiát ölni, mert sosem jöttök össze.

Nőből vagyok, hidd el, hogy tudom. :D

2016. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez lesz. :) Amúgy is ismerkedni is jó a koncert, meg ha már nyertem, nem hagyom ki.


Mondjuk az egészben csak annyi a "szép", hogy eddig 3 olyan nő volt rajta kívül az életemben, aki úgymond csak a lelki szemetesládájának használt, de végül nem akart semmit. (Ő nem sírta el nekem a bánatát, ezért hittem másnak.)


A többiek közül kettő meg is mondta, mikor kiadtam az útját, hogy csajoknak a lelki támasz pasik csak szórakozásnak kellenek, az igazi férfi szarik a nők lelkére. Ezért voltam nekik ideális "elsírom a bánatom emberke".

Csak ebben én valahogy még mindig nem tudok hinni, hogy úgy van, ahogy mondták...


Lehet ezért futok bele ilyenekbe folyton?

2016. szept. 24. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!