Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért kell kiábrándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért kell kiábrándulni egy nőből csak azért, mert volt múltja egy ismerősötökkel?

Figyelt kérdés
Többször hallottam, hogy ez kizáró ok, de nem értem minek nagy dobra verni. Természetesen megértem, hogy egy legjobb barát volt nője vagy egy olyan csaj, akin végigment a haveri kör, az tabu. De én randizgattam egy sráccal és minden nagyon jól alakult. A randizgatás tartott kb két hónapig, szóval már mondhatni együtt voltunk. Erre kiderült, hogy valami távoli haverja(fogalmam se volt, hogy ismerik egymást), azt mondta neki, hogy mi kavartunk a múltban, ami igaz is. Nem volt komoly és nem volt hosszú kapcsolat, semmit se jelentett egyik részről se. A srác most elbizonytalanodott, de nem látom, hogy ez miért akkora probléma, hogy veszélyeztesse az alakulóban lévő kapcsolatot.

2018. júl. 5. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
énse értem miért probéma
2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem férfi vagyok, hanem nő, de így pepitában nekem sem lenne ínyemre a dolog, hogy vmi haveromat töcskölte előtte a kinézett pasi (tehát nem "csak" ismerős, hanem jóban is vagyunk). Vizuális típus vagyok, és averzióm van, na. Gondolom, a férfiaknál sincs másképp. Nem DIREKT és TUDATOSAN ábrándulnak ki, az érzéseidet meg nem tudod kontrollálni.
2018. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan távoli haverom aki után semmilyen nő nem kéne... Ez van, azt írtad, hogy ha közeli ismerőssel lett volna, azt megérted. Van akinek van hozzá - hogy is mondjam - gusztusa, de van akinek nincs. Ráadásul ezzel azt is megtudta hogy csak "kavartatok", szóval ebből azt vonta le hogy könnyen adtad magad. Szerintem...
2018. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Nálam ismerkedésnél van gond, ha minél jobban megismerek egy nőt, annál inkább kiábrándulok belőle, mert rájövök ,hogy semmi közös nincs bennünk így inkább hagyom.
2018. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mert féltékenykedés, hogy túl közel legyeskedik; egy, ugyanaz, azonos a barátikör; bármikor rámozdulhat a haver; vagy nem akarja a "tesója" orra alá dörgölni, hogy most ő van vele, és ő élvezi a társaságát; mert tök rosszul eshetne a "tesónak"(exnek).
2018. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az,hogy kivel volt kapcsolatod Téged is véleményez.

Lehet,hogy a távoli haver olyan, akivel nem dicsőség kapcsolatban állni.


De az is lehet,hogy ez a távoli haver olyan -esetleg valótlan- tényeket mondott Rólad amivel lehúzott, negatív képben tüntetett fel a másik/jelenlegi srác előtt."el ne áruld Neki" alapon, bizalmasan kezelve....


Ha ez a jelenlegi srác nem Neked hisz, hanem annak a másik srácnak ne sajnáld.Ha kizárólag az alapján,hogy szóba álltál a másikkal is, akkor meg főleg ne.

2018. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, madarat tolláról, embert barátjáról ill. kibővített verzióban, volt párjáról, volt kavaró pajtijairól.


Te is elcsodálkoznál, vagy esetleg negatív véleménnyel lennél fordítva, ha egy olyan partner jelöltről tudnál, aki vmilyen szinten alsóbbrendűnek gondolsz.

Illetve sanszos, h vmi negatív dolgot mondhatott rólad az a kedves volt kavaró társ.

2018. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden a szexről szól; az zavarja, hogy van valaki a közvetlen környezetében, aki lefeküdt veled, láthatott meztelenül, csókolt, érezte az ízed, sőt akár gumi nélkül is együtt voltatok. Férfiként ez nem egyszerű, már-már féltékenységhez hasonló érzés.


Nem tudom, hogy fel lehet-e ezt a dolgot oldani, de meg kell próbálnotok beszélni róla.

2018. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!