Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy kezdek kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kezdek kiábrándulni ebből?

Figyelt kérdés
Régebben valahogy úgy képzeltem el, hogy egy nap majd csak úgy véletlenül találkozom egy fiúval, megismerkedünk, szerelmesek leszünk egymásba, minden megy majd magától, természetesen. De ahogy múlnak az évek, egyre jobban érzem, hogy ez soha nem fog bekövetkezni. Hajkurászni kéne a randikat, összeismerkedni olyan próbálkozókkal, akik amúgy nem tetszenek, "hátha" alapon, ha nem szeretnék egyedül maradni. Vagy társkeresőznöm kéne... Csak ez nekem annyira erőltetettnek, görcsösnek, kétségbeesettnek tűnik és nagyon elszomorít. Ráadásul közben azt látom folyamatosan, hogy mások csakúgy rátalálnak és boldogok és nem értem, hogy én miért vagyok ennyire selejt, hogy velem ilyen soha nem történik...
2014. máj. 13. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Nyitott szemmel kell járni, és esélyt kell adni a dolgoknak.

Határán vagyok én is a feladásnak, de hidd el, nem ettől lesz jobb, ha feladod.

2014. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de mások sem csak úgy rátaláltak. Ők is ugyanúgy próbálkoztak, mint te. Járj el társaságba meg legyél nyitottabb. Ennyi.
2014. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Társaságba is járok, nyitott is vagyok, de semmi nem változik...
2014. máj. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!