Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, talán szerencsésnek mondhatom magam, mert eddig nem találkoztam ezzel az érzéssel, eddig mindig én szakítottam, én küldtem el valakit, ha nem tetszett stb. De egy pár hónapja nem túl erkölcsös viszonyba keveredtem egy foglalt pasival, barátnője volt. Kb 4 hónapig tartott, aztán szakított a bnőjével, de velem sem jött össze. Mert, hogy nem tudja, jól döntött-e, hogy szakított, egyedül akar lenni, engem sem keres, a bnőjét sem. Én meg túl hamar szeretek bele mindig valakibe, csak eddig viszonozták is.:( Tudom, hogy nem ő az igazi, mert nagyon zűrös és 29 évesen is gyerekes és felelőtlen. De beleszerettem, hiányzik, másfél hónapja láttam utoljára és minden percben rá gondolok. Elmúlik ez valaha? Mit csináljak? Ugye én ne keressem, az megalázó? Arra gondoltam, lehet nem is szerelmes vagyok, csak az vonz, hogy elérhetetlen és nem kaphatom meg. Mert az eszemmel tudom, hogy amúgy egy csődtömeg, mégis ő kell.
2010. jún. 17. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb ilyenkor, ha megpróbálod elfoglalni magad valamivel.

Tavaly én is így voltam: nyár elején szakított velem a barátom, és hirtelen jött a sok szabadidő, persze állandóan rá gondoltam, azt hittem, tönkre fogja tenni az egész nyaramat, de nem!

Mindig csináltam valamit. Neked is azt javaslom, hogy keress valami új hobbit, csinálj közös programot a családoddal, barátaiddal. Járj bulizni, kirándulni, nyaralni, strandra... aztán lehet, hogy találsz valami igazán neked való pasit is! ;)

18L

2010. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tanácsot nem tudok adni, még jómagamnak sem!

Én nem rég vesztettem el valakit a saját hibámból, de ő már csak játszik velem!Én meg majdnem elpusztulok a szerelemtől.

Probálj túllépni rajta.Gondolj bele ha nem egy hüséges tipús téged is igy becsaphatna ha te lennél a barátnője!

Sok sikert!

2010. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarod felejteni, akkor a legjobb az, ha a hibáira gondolsz. írj egy listát amire felírod minden rossz tulajdonságát... Hátha ez sikerül kicsit kiábrándítani téged belőle...


Bulizz sokat! Flörtölj, és minden pasiban vedd észre azt a sok tényezőt, amiben százszor jobbak, mint az a bizonyos illető.


Nehezen meg, tudom... Én egy nős pasiért voltam titokban oda, de nem rontanám el a boldog csalási életét, így magamban örlődtem/örlődök, és próbálok felejteni...

2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

javítok:

Nehezen megy*

családi életét*

2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.. hat sajnos segiteni en sem tudok, csak elmondani, h nem vagy egyedul.

Eddig en bolonditottam a pasikat, szorakoztam veluk, jatszadoztam, es nem vettem komolyan az erzelmeiket. Azt hiszem volt, aki igazan szeretett, en megis csak jatszottam es nagyon hamar tultettem magam mindenen, szakitottam veluk lelkifurdalas nelkul. Aztan a sors fintora.. vagy buntetes.. vagy ki tudja mi, de beleszerettem egy olyan pasiba, akibe nem kellett volna. Hazas. Most valik. De nem miattam, csak igy alakult a dolog a felesegevel. Nem keres, en sem keresem ot, mert makacs vagyok, es keretnem magam, viszont nala nem mukodik a bevett modszer, hogy ha egyet hatralepek ugymond, akkor o egyet elore... ha egyet en hatra, akkor o kettot hatra.. es nem tudom, hogy azert, mert egy a termeszetunk, vagy azert, mert nem akar engem. Tulajdonkeppen semmit nem tudok, csak azt, hogy nem tudok enni, inni, aludni, semmi masra nem tudok gondolni, csak RA. Rajtam a viszonozatlan szerelem ugy jon ki, hogy minden nap kifulladasig nagyon durva kimerulesig sportolok, hogy tudjak aludni. Nem vagyok csunya, a tulzasba vitt sport miatt a testem meg sose volt ilyen formas. Szerintem nem vagyok buta sem... unalmas sem, az eletem minden percet probaltam mindig maximalisan kihasznalni, hogy a legtobbet hozzam ki magambol. Penzem is van, a sajat erombol ertem el mindent, amim van, es ami lettem. Semmi mast nem akarok, csak ot, mint az eletben a tarsat, tole egy csodas gyereket.. Soha nem ereztem meg ilyent. Minden nap latom. Tudja, hogy tetszik nekem, es en is tetszem neki, de nem lep.. es ezert en sem merek. annyira szeretem, hogy inkabb a fejemet a homokba dugom es elvezem a "talan"-t, hogy talan o is akar... meg a talan is jobb egy elutasitastnal.. mert igy meg van remeny. Valojaban fel eve szenvedek es nem kell senki mas. Nekem o a tokeletes ferfi. Nem vagyok mar kamasz, felnott no vagyok de az eszem, na, az teljesen elment...

Bocs hogy hosszura sikeredett..

2010. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok. lelkifurdalasom lett, h nem adtam semmi erdemleges tanacsot es valszt a kerdesre.

Szoval ja, en is ugy gondolom, h nem keresem, mert az megalazo, es megis o a ferfi, keressen o. Te is igy lehetsz ezzel.

A masik: Tudod, h egy szanalmas alak, megis o kell.. oke, az enyem nem szanalmas, ugy erzem tokeletes lenne mellem... de ha Te az eszeddel tudod, h szanalmas, akkor lehet, h azert kell, mert elerhetetlen, es benned van a vadaszoszton, h azert is kell!!! Mi lenne, ha kineznel magadnak valakit, akit meghoditasz? lehet, h kozben beleszeretsz. most ez lehet, h hulye tanacs. ha hulye tanacs, nyugodtan ird meg. en azert orulok h feltetted a kerdest, mert igy konzultalhatunk a szenvedesunk targyarol. mivel en nem igazan mondtam el senkinek, h ki vagyok keszulve. magamba zarok mindent, csak az latszik rajtam, h ramentem a testepitesre. mas nem..

2010. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


utolsó válaszoló: nem hülyeség a tanácsod és nem baj, hogy leírtad a te történetedet, konzultálhatnuk, ha szeretnéd, hátha együtt okosabbak leszünk.

Az "én pasim" hát tényleg elég szánalmas alak, az egy dolog, hogy velem csalta a barátnőjét, de olyan szenvedést produkált, hogy az elképesztő. Hogy nem tud dönteni, mi a jó döntés vajon. Saját elmondása szerint is töketlen, gyenge jellem. Nem vállal felelősséget a tetteiért. Gyerekes nagyon. Még 10 évig nem akar gyereket, mert éretlen hozzá. 30 évesen...De akkor is hiányzik.

2010. jún. 17. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat, igen... ha akarod konzultalhatunk msn-en. ird meg az msn cimed ide: pristess@freemail.hu

aztan felveszlek!

2010. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!