Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fesztiválon, ha "oda"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fesztiválon, ha "oda" kerül a sor megtakarítjátok magatokat odalent vagy hogyan teremtitek meg az intim higéniát szex előtt?

Figyelt kérdés

Ha nincs lehetőségetek már este zuhanyozni, foglalkoztok azzal, hogy letakarítsátok magatokat az egésznapi izzadás, tombolás meg miegymás utan?

Én a nedves törlőkendőre gondoltam, mint gyors megoldás, de nem túl undi az íze ha a fiú odalent akciózik? Jó nyilvan a másik véglet még rosszabb, de a szappanos törlőkendő íze se lehet kellemes.

Valakibek van valami bevált módszere erre?

21/l



2018. júl. 6. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%

Férfiként mondom, hogy ha már megtörlöd magad lent, az bőven elég.

Másrészt úgy is nedves leszel, nem lesz azzal gond.

Ha vágy van, minden van.

2018. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Édes jó istenem köszönöm, hogy fiam lett 🙏
2018. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Azért ilyet sem láttam még, aki így direktbe leírja, hogy dugni megy fesztiválra. Durva. Amúgy ne parázz, ha valamilyen kandúrt összeszedsz, az tenni fog rá, hogy milyen ízű vagy alul. De készülj fel, hogy ő sem lesz túl finom.
2018. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Pfejjjjj..... a mai fiatalság ilyen gusztustalanul tolja?!
2018. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hol máshol kérdezhetném meg így nyiltan :D másrészt felnőtt ember vagyok, ott és akkor azt csinálom, amit akarok. Ismerem az illetőt szóval nem gáz, csak tapasztaltabb emberek tanácsára voltam kívancsi :)
2018. júl. 6. 18:52
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Olyan nincs, hogy egy nap után ne fürödjek, főleg fesztiválon, lesz*rom, hogy mennyire vagyok kész, vagy fáradt. De olyan sem, hogy összefeküdjek egy random idegennel.

Szerintem egy hasonló jöttmentnek mindegy lesz, jó leszel úgy neki. A fene a gusztusotokat.

2018. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Jó lesz az a nedves törlőkendő ezekhez az igényekhez. Ha annyira érdekel milyen íze lesz nyalogass meg egy ilyen kendőt.
2018. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Ott a fesztivalon az utolso bokorban d***tod meg magad?

Arra meg nedves kendő sem kell.....hatulrol neked megy es kesz is 2 perc alatt....ha erre vagysz.


Pfffff...

2018. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Jatsza itt mindenki az eszet, de ugyanugy megdugnatok abban a bizonyos bokorban a kérdezőt vagy barmilyen jobb csajt..alszent pasik jezusom
2018. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
#9 Igen, de nekünk ez dicsőség, a lányoknak viszont ribizlis, aki ilyen könnyen adja magát :P
2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!