Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "szex újraelos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "szex újraelosztásról"?

Figyelt kérdés

Megoldás lenne bármire is, vagy hülyeség? Létezik egyáltalán a probléma, amit meg akarnak egyesek oldani vele?


[link]


2018. júl. 3. 12:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%
Egy rakás lúzer.
2018. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
emiatt lángol az internet? jézusom egyre több a retardált
2018. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%

"emiatt lángol az internet?"


Persze, teljesen, Budapesten a Szabadság téren már gyűlik a tömeg, több tízezren vannak.

Tipikus 444 cikk, hulladék.

2018. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Nah a vénember kezdheti is a a dolgot, első körben ajánlja fel a célra a nőrokonait és a saját seggét.


Jaa hogy a szabályok mindig másra vonatkoznak, nem arra aki véresszájúan osztja az észt?

2018. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
50%
Jah 444. :D Totál betépve megírják a cikket (esetleg google translate, volt erre is példa), teli hibákkal, aztán odabüffentik és kuncsorognak a pénzedért.
2018. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Senkinek ne járjon alanyi jogon semmi. Vagy akkor nekem járjon alanyi jogon ház és autó, mert én egy frusztrált kis lúzer vagyok és nem vagyok képes megdolgozni érte. De persze, más dolgozzon csak keményen, más tegyen érte, nekem ne kelljen, nekem járjon, mert "jaj, szegény én...".
2018. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
91%

Újraosztanám az ilyen ötletek kiagyalóit valami mocskos igénytelen elhízott zsíroshajú alpári alkesz vénasszony mellé. Nekik is joguk van a szexhez.

Vagy ez csak addig jó buli, amíg fullos huszonéves topmodellnek kéne lefeküdnie a lúzer pasikkal? :D

2018. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%
A kommentszekció sem gyenge...és a migránsoktól féltik a nőket.
2018. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%
Néha szégyenlem hogy férfi vagyok.. egyesek annyira szánalmasak. Ki kellene herélni őket.
2018. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
85%
"Néha szégyenlem hogy férfi vagyok.." ez nem a férfiak szégyene, hanem pár bolondé
2018. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!