Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Lazar Angelovhoz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Lazar Angelovhoz vagy Zyzzhez hasonló srác póló nélkül körbemenne a Soundon egyből rámásznának a csajok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, hogy kik ezek?
2018. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, ha beírod a keresőbe gyorsan választ kapsz.

Valószínűleg nem maradna egyedül egyik sem (már ha Zyzz élne), mondjuk lehet, hogy nem próbálkoznának be náluk túl sok lány, mivel elérhetetlennek gondolnák őket, de szerintem ha ők próbálkoznának nem kéne túl sok lányhoz odamenni, hogy célhoz érjenek.

Bár egyáltalán nem értek egyet az életmódjukkal,a hazugságon alapuló hírnévvel, az érték nélküliséggel amit képviselnek, de egy fesztiválon inkább kalandot keresnek az emberek és külsőre ami a fő szempont, azért a mai mainstream divat(?) élvonalában vannak.

2018. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat zyzz egy isten volt, bar izmok nelkul is nagyon jol nezne ki,mert nagyon helyes volt..
2018. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rákerestem az érintettekre. Mindkettőtől hidegrázást kaptam. :D De ahogy hallottam a Sound hírét, esélyes, hogy népszerűek lennének.

(Amúgy mennyire nyomorult dolog már, hogy ilyen tökéletesre formázott testet gyurmázol össze magadnak, közben meg elpatkolsz 22 évesen szívrohamban. Ez olyan lelombozó. Mennyi szteroidot meg mindenféle szrokat kellett ahhoz magába tömnie?)

2018. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen szegénynek állítólag veleszületett szívbetegsége volt..Azt már gyakran elfelejtik hozzátenni, hogy a koksz meg a természetellenesen nagy izomtömeg terhelte a szívét és a partidrogokat sem vetette meg..
2018. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"állítólag veleszületett szívbetegsége volt"


Hát persze. :D

2018. júl. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!