Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Pamutlabor webshop megbízhat...

A Pamutlabor webshop megbízható? Milyen minőségűek a pólóik? Más webshop hasonló kínálattal?

Figyelt kérdés
A Pamutlabor nevű webshopon megtetszett néhány dolog illetve találtam ott pólót amit karácsonyra szeretnék ajándékozni. Hát igen de magamnak sem szeretnék rossz minőségű dolgokat hát még ha ajándékba lesz valakinek. Szóval ha valakinek van már vele tapasztalata nagyon megköszön ha leírja azokat.

2016. nov. 18. 21:29
 1/3 demonlexi válasza:
Nekem csalódás volt! Minősègileg ajánlom, szèpen kidolgozott, nem kopik. Viszont a pólók mèrete ... nem.tudom melyik bolygón èlnek. XXL mèretben rendeltem a barátomnak, aki XL mèrerű cuccokat hord ès nem lett jó, feszült. Sajnos nem veszik vissza, így van egy csodás porfogója.
2017. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szintén csalódás, bár nekem a minta volt ferdén nyomva...
2019. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lopott minták szar minőségben, kb ennyi az egész cég.
2019. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!