Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszitek azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszitek azt, hogy párkapcsolatban élni az élet értelme?

Figyelt kérdés
A párkapcsolat csak egy eszköz, aminek a segítéségével az ember megtapasztalhat bizonyos dolgokat, de alapvetően nincs szükségünk társas kapcsolatra ahhoz, hogy boldogok legyünk, fejlődni tudjunk.
2018. júl. 6. 23:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
92%
Oké.
2018. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Aha, aha....
2018. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is így gondolom. 34 éves nő vagyok és 5 éve egyedül. Úgy érzem a sajàt életemet élem, ha lenne pàrom tuti nem az én utamat jàrnàm. Szóval pàrkapcsolatellenes vagyok addig, amíg hozzàm hasonló értékrenddel rendelkező férfit nem talàlok.
2018. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok párkapcsolat ellenes. Valami ellen lenni ugyanolyan rossz, mint valamiben a boldogságot keresni.
2018. júl. 6. 23:56
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Én az elmúlt 17 évben mindig párkapcsolatban éltem, és köszi, de nekem jó így. Én társas lény vagyok, én így vagyok boldog, más meg nem.
2018. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Majd az unokák fényképkereteit kirakhatod a kandallóra kedves 34 éves, 5 éve egyedül élő nő. Természetesen az unokák fényképét a keretbe nem kell bele rakni, mert fénykép nem lesz, csak keret.
2018. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Csalodottnak tunsz ezzel kapcsolatban, es most az allitod, nincs szukseg parkapcsolatra a boldogsaghoz.


Parkapcsolatban lenni, az elet rendje, egy belenk kodolt oszton, amiben, ha nem teljesedunk ki, boldogtalanok leszunk. Butasag ezzel szembe menni csalodottsagunkban.

2018. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Ma estem: klassz vacsora egy etteremben,kozben beszelgetes,nagy seta a kornyezo erdoben,aztan vilamegvaltos jovotervezgetos beszelgetes a teraszon,valoszinuleg most jon egy szeretkezes vagy alszunk egy nagyot es szeretkezes reggel. Ugyanez egyedul: vacsora,hazamegyek,nezem a tvt vagy nyomkodom a telomat es reggel tervezgetem az unalmas hetveget h mivel toltsem meg h elmondhassam h vegulis hetvege volt.Esetleg korbeirok a haverokra h ki er ra aki nem csaladozik, nincs egyeb programja stb. Tenyleg szar dolog a parkapcsolat...aha..
2018. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

#6 nem mkndeki szeretne gyereket szülni így unokát sem


Egyedülálló vagyok én is , azt és úgy teszem amikor akarom nem kell igazodni senkihez nincs komprumisszum szabad vagyok kötetlen

Amíg nem erem el a saját céljaim amit kitűztem magam elé amiért én dolgozom meg(saját lakás, autó, stb) biztos hogy maradok egyedülálló

Kapcsolat csak akadályoz hogy megvalósítsam önmagam

2018. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
24N
2018. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!