Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet még, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet még, ha a pasi a hasáról küld képet?

Figyelt kérdés
Szóval van egy haverom, aki mindig is kerülte a lányokat, soha nem is volt barátnője. Focizott évekig, most pedig edzőterembe jár. Sok lánynak bejött, próbáltak nyomúlni, de szerintem én maradtam meg az egyetlen havernőnek, tartjuk néha a kapcsolatot. Egy közös nyári program keretében minden nap találkozok vele, és sokat beszélgetek vele. Egyik nap mutattam egy hasas képet az egyik haverjáról, amit nekem küldtek, és mondtam, hogy milyen jól néz ki, ő pedig rögtön lemondta, hogy ez csak az árnyékok miatt van, meg hogy csak azért küldte, hogy a csajok tapadjonak rá. Én pedig hülyeségből mondtam neki, hogy akkor küldjön képet ő a hasáról. Persze úgy voltam vele, hogy biztos nem küldene képet, mert egyáltalán nem ilyen egós, mutogatós személy, de 2 nap múlva tényleg elküldött egy egész alakos képet, amin nincs rajta póló. Alaposan meg is lepődtem, persze örültem is neki, megdicsértem, azután pedig elkezdett komolyan az edzésről beszélni, meg hogy "tessék, itt van neked has", meg hogy az a másik csávó nem gondolja komolyan a testépítést, csak mutogatja magát. Elmondta különben, hogy ez az első alkalom, hogy neten ilyet küld másoknak. Azóta azon gondolkozok, hogy miért bízott meg bennem ennyire hogy magáról képet küldjön, mert tényleg visszahúzódó személy, jól néz ki, de pl netre tuti nem tenne fel ilyen képet. Érdekel, hogy miért volt neki ennyire fontos, hogy bebizonyítsa, hogy neki több az izma? Valami mást is szeretne, vagy csak én reagálom túl? Van még egy másik csaj, aki próbál vele haverkodni, de a csajszinak tuti nem küldene képet. 18L
2018. júl. 7. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá és megtudod. Komolyan mondom. Mi úgysem tudjuk rá a választ. Ha olyan jóban vagytok, el fogja mondani vagy konkrétan arra is rákérdezhetsz, hogy bejössz e neki. Nyugodtan kérdezz rá. Nem fogja leharapni a fejed ;)
2018. júl. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt te kérted ,hogy küldjön képet,nem csak úgy gondolt egyet és elküldte.Másrészt mivel küldött is képet,ez azt jelenti ,hogy tetszel neki.
2018. júl. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért küldött képet a hasáról, mert te kérted tőle.
2018. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Azért küldte a képet, mert kérted. Megbízott benned, pedig kár volt, hisz te kidumálod őt itt, a háta mögött.
2018. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na muti a képet!
2018. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Noi logika: ". Azóta azon gondolkozok, hogy miért bízott meg bennem ennyire hogy magáról képet küldjön, mert tényleg visszahúzódó személy, jól néz ki, de pl netre tuti nem tenne fel ilyen képet. Érdekel, hogy miért volt neki ennyire fontos, hogy bebizonyítsa, hogy neki több az izma? Valami mást is szeretne, vagy csak én reagálom túl? Van még egy másik csaj, aki próbál vele haverkodni, de a csajszinak tuti nem küldene képet"


Ffi logika: "a Juci kert kepet a hasamrol. Ezen a nyaron jol nezek ki,ugyh tessek,legyen neki Karacsony".

2018. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

:D


Kinyitottam az ajtót. Hogy lehet hogy nyitva van? Kértem 1 kg almát a zöldségestől. Miért adott? Megkértem egy srávot hogy adja át a helyét. Miért adta át?


Csupa-csupa megválaszolhatatlan kérdés. :)

2018. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peca1000 ***** válasza:
Legközelebb kèrj a färkáról is képet! :)
2018. júl. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérkedik vele. Azt akarja üzenni: "Bébi, ez mind a tiéd lehet, ha engem választasz." :D
2018. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
te kérted, hogy küldjön magáról képet bameg... Nő vagy! Nem tehetsz róla...
2018. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!